reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

hej ja jestem z Lincolna... moja córcia też ma teraz etap wspinania, dziś o mało zawału nie dostałałam jak mi wlazła na ławe a z ławy na parapet nogami... masakra!Szogunik mój mały. Też chętnie poznam inne mamusie:) JUlce brakuje towarzystwa i mi również:)
 
reklama
dusiaxxx i ja rowniez dolaczam sie do gratulacji i wiem co to znaczy siedziec jak na szpilkach po terminie :)
Moje male jutro konczy 4 miesiace i jest coraz bardziej niesforna, juz zaczyna siadac a gdzie taki maluch siedzacy :/ staram sie jej to uniemozliwiac ale zawsze znajdzie jakas mozliwosc a potem z siedzenia laduje na brzuchu :p
My tez nie mamy z kim chodzic na spacerki ale widze ze wiekszosc z Was ma troszke wieksze maluchyod mojej wiec pewnie nikt nas nie zechce na spacerek bo co mozna robic z takim aluchem jak moja :p
 
Karusza maluch podrośnie nawet się nie obejrzysz kiedy a pogadać z inną mamą zawsze można hmmm zastanawiam się czy kiedys z Tobą nie pisałam...
 
reklama
Witajcie Kobietki!

Jestem po raz pierwszy na forum wiec witam wszystkich serdecznie. Wkrotce tez dolacze do grona mam, zostalo mi 5 tygodni, ale juz chcialabym nawiazac jakis kontakt z mamami. Chetnie sie spotkam i wyjde na jakis spacerek. Czy sa moze jakies mamy z okolic Stanground czy Park Farm? choc tak naprawde umowic sie mozna wszedzie. pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi
 
Do góry