reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Czesc mamuski !!!!! Zostal mi miesiac do urodzenia ukochanego Nathanka nie moge sie juz doczekac zreszta moj maz rowniez. No i jeszcze jeden skan przed nami mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze sie dowiem ile maluszek wazy. Jest mi coraz ciezej maly sie niesamowicie wierci kopie jak pilkarz hihi nie moge wieczorami zasnac mimo tego ze jestem zmeczona no i ciagle mysle o porodzie o tym jak to bedzie kiedy dzidzia przyjdzie na swiat jak bedzie wygladal do kogo bedzie podobny itp. Mam wielka nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a porod chcialabym miec naturalny o tym chyba najbardziej marze i bez komplikacji. Pozdrawiam ;)
 
reklama
Dusia, to nic mi nie pozostaje tylko zyczyc Ci powodzenia :))
moje slonko ma juz 9,5 tygodnia :) a rozwija sie zdecydowanie ponad swoj wiek :)
tylko nie mamy z kim na spacery chodzic i nudno jest jak cholerka :(
 
czesc dziewczyny, dawno tu nie zagladalam, bedzie juz chyba z rok...:zawstydzona/y: gratulacje dla swiezych mamusiek i powodzenia dla tych nadal oczekujacych :) moj maly bedzie mial za chwile 14 miesiecy a czuje sie jakbym byla w szpitalu tydzien temu - tak szybko rok minal, nie mowiac juz o mojej pannie ktora niedlugo konczy 3 lata...po co te dzieciaki tak szybko rosna??

no i ta pogoda....czy to tylko ja czy kazdy marzy juz o wiosnie??
 
Lulu oj marzy mi się wiosna nawet już o lecie marze:) te kurtki czapki i tak wstrętnie zimno bez humoru aż sie nie chce z domu wychodzić, gdyby nie moja córcia to chyba bym nie miała zadnej motywacji by wychylić nos . Jestem nowa na forum i w mieście, ale widzę, że coś tu cichutko. Mam nadzieję,że jest to związane z tym że wiele osób wyjechało do Polski na święta i jeszcze nie wróciło. Oby coś się ruszyło bo chciałabym poznać inne mamusię a nawet bliżej poznać, spotkać się, pogadać:) Mam 15 miesięczną córeczkę Julie.
 
czesc dziewczyny ;) na wczoraj mialam termin porodu cos maluszek nie chce wyjsc a ja jestem coraz bardziej nerwowa no i naprawde mam juz dosc noszenia go w brzuchu jest mi ciezko czuje sie jak wieloryb a nocy to wstaje z 10 razy do kibla masakra ciagle tylko odbieram telefony od znajomych z pytaniem czy juz urodzilam napewno boje sie ze bede miala wywolywana ciaze a tego bym nie chciala no i nie moge sie doczekac mojego malenstwa w domu juz wszystko na niego czeka lozeczko gotowe a on na zlosc pewnie po tacie nie chce wyjsc ale co tam pozostaje mi tylko cierpliwie czekac nie pomagaja dlugie spacery sprzatanie w domu czy nawet mycie okien trzymajcie kciuki za mnie moze to juz dzis a moze nie?
 
Dusia życze Ci by maluszek wyszedł sam bez zadnego wywoływania, tak jak było u mnie:) Urodziłam w nocy a dzień przed porodem zrobiłam maraton po sklepach i wspinałam sie na 4 pietro, na efekty długo czekać nie musiałam:)POwodzenia życze!!!
 
hej mamuski ;) w piatek w nocy przyszedl na swiat nasz ukochany synek urodzil sie zdrowy i cudowny teraz jestesmy juz w domku dzieki bogu nie mialam wywolywanej ciazy a tak sie balam opieka w szpitalu byla super jestesmy szczesliwymi rodzicami a teraz ide spac musze dojsc do siebie bo po porodzie spalam bardzo malo buziaki dla wszystkich maluszkow ;)
 
Dusiaxxx Gratulacje!!!!! Oby wam zdrowo rosl!
Ja wlasnie zaczynam starania o drugiego maluszka. Mam juz 14 miesieczna oliveczke. Teraz jak podrosla znow mam chwile czasu na pisanie na forum. Jest moze jakas mama z ortonu? Chetnie poznamy jakies inne maluszki niedlugo wiosna mozna pospacerkowac :)
 
gratulacje dusiaxxx!! i duuuuzo zdrowka zycze:)

mamgosia i weri, tak patrze ze chyba moj synus jest w wieku waszych dziwczyn:) i nie wiem jak wasze, ale moj maly chlopak to zywe srebro i wszedzie go pelno...ostatnio zaczal sie na wszystko wspinac a jego celem stal sie telewizor....:baffled:
my jestesmy z hampton, ale bywam na ortonie od czasu do czasu, a mamgosia, skad piszesz?

pozdrowienia
 
reklama
Witam. Dawno nie pisałam,jakoś rzadko tu któraś pisze. No ja też mam problem ze spacerami,nie lubie chodzić sama. Z chęcią umówiłabym się na jakąś kawę. Fakt w piątki chodze na spotkania polskich mam,ale nie zawsze mogę:hmm:Ja mieszkam na Westwood.
dusiaxxx Gratuluje dużo zdrowia i radości
 
Do góry