reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

a my wlasnie wrocilysmy z nad morza angielskiego, teraz 3 tygodnie w peterborough i mykamy na miesiac do Polski :)) wkoncu, trzeba korzystac z tego ze jeszcze siedze na macierzynskim, prawda? :)

dzidzia19 --> to nie pozostaje nam nic jak tylko 3mac kciuki zeby porod byl szybki :) a chetnych do spacerkow napewno bedzie duzo, np ja ;)

P.S dziewczyny czy chodzicie/chodzilyscie/wybieracie sie ze swoimi maluchami na basen? Bo ja by chciala pochodzic jak wroce z PL czyli od kwietnia, z tym ze ie do konca sie orientuje gdzie w peterborough mozna pojsc na basen z dzieckiem - bo przeciez woda musi byc nie chlorowana, o okreslonej temperaturze itd...
 
reklama
no to super, ze jest ktos chetny, mam nadzieje, ze jak wrocisz z Polandii to uda Nam sie spotkac. Dla zainteresowanych znalazlam kiedys przez przypadek link odnośnie basenu dla dzieci:
BASEN DLA DZIECI
Pozdrawiam i czekam na wiecej postów
 
dzidzia19,

witamy na watku i trzymamy kciuki za szczesliwe rozwiazanie :))
Co do spacerow - to z pewnoscia jak zrobi sie cieplej bedzie zorganizowane jakies spotkanie ( tak mysle )..


elwis,

hej babeczko, co tam u Ciebie, jezdzisz jeszcze na spotkania do klubu ?


Karusza,

ja jakos nie moge sie zdecydowac na ten basen z mala, sama nie wiem dlaczego ??
 
Maureen, ale tak ogolnie nie mozesz sie zebrac, czy masz jakies watpliwosci?

dzidzia19, dzieki za link, jutro do nich przedzwonie i sie wszystkiego dowiem :))
 
Karusza,

chyba bardziej nie moge sie zebrac hi hi..

A Ty zadzwonilas na ten basen ? Jesli tak, to podali jakies konkrety ?
 
elwis,

to zapraszam do siebie na kawke ;-)
Kubus moze pobawi sie z Amelka ? Ostatni raz kiedy sie widzieli, to Kubus byl jeszcze niemowlaczkiem :-D Ale teraz to kompan do zabawy :tak:
 
Witam!
A mogłabym sie dowiedzieć co to za spotkania w piatki i gdzie? tak z ciekaowsci co sie dzieje i jak mamy spedzaja czas z dziecmi.
Pozdrawiam wszystkich
 
dzidzia19,

spotkania odbywaja sie w kazdy piatek w Veranda Centre na Bourges Boulevard. Ja juz od pewnego czasu nie chodze, bo sie przeprowadzilam i mam teraz tam dosc daleko, jednak kiedy chodzilam spotkania byly w godz. 16-18. Jesli sie cos zmienilo, niech mnie Elwis poprawi ;-)

Tu masz dokladny adres :

The Veranda Family Centre,Bourges Boulevard,Peterborough,Cambridgeshire,PE1 2AF

Acha, pytalas co to za spotkania, wiec chodza na nie polskie mamy z dziecmi w roznym wieku. Mamy wspolnie pija kawke i rozmawiaja, a dzieci pod ich okiem bawia sie w pokoju obok :)
 
reklama
Nic się nie zmieniło, spotkania dalej w tych samych godzinach, tyle , ze to bardziej od 17 niz od 16 bo wczesniej nikogo nie ma:) Ja tam jestem nowa, ale podoba nam sie i jak tylko mamy czas chodzimy:)
 
Do góry