reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Maureen --> nie urodzilam jeszcze :/ Wg terminu jeszcze 10 dni, choc tak wiele bylo zapewniania mnie ze strony poloznej i lekarzy ze dziecko jest duze i nie dotrzyma do terminu a tu NIC sie nie dzieje:/
Im blizej terinu tym chyba lepiej sie czuje, no moze czasem male twardnienie brzucha albo jakis maly ucisk jakby mala glowke juz wystawiala ale tak to zadnych skurczy ani nic :/
Tydzien temu w poniedzialek uslyszalam ze 3/5 glowki juz jest wstawione i mala ZARAZ, W KAZDEJ chwili wyjdzie i dalej czekam :D
Ale moje dziecko jest uparte jak mamusia i chyba przed wiosna nie wychodzi bo po co jak tu slonca nie ma :p
 
reklama
Karusza trzymaj dzidzie jak najdluzej chociaz wiem ze ciezko... ale moze jej sie nie spieszy wiec ok:) wyspij sie poki mozesz...
powodzenia zycze!!!

maureen moj brzuszek juz niezle rosnie:) dzidzia sie wiercic zaczyna wiec juz spokojnie moge powiedziec ze drugi lobuz mi rosnie!!!

Dzis mialam troche nie fajny dzien moj m w polsce na pogrzebie ojca a ja sama w domku z mala ale jutro do mamy mojej jade bo sie tu caly czas zamartwiam... mam nadziej ze tydzien szybko zleci i wroci do mnie!!!!! Jakos nie jestem przyzwyczajona do jakich kolwiek rozstan ( chyba ze na 8 godzin pracy).
Mala juz spi wiec staram sie jakos zrelaxowac...ale rano znow do pracy:( a moj okropny szef nie chcial mi dac ani dnia urlopu!!!!!!!!!!:(
oki zajrze tu jutro i ciesze sie ze jakos sie forum rozwija:)
 
Maureen Na spotkaniach jak zwykle wesoło. A ciebie to ostatnio pod Polską szkoła widziałam. My przeprowadziliśmy się na Westwood.
karusza Mojej koleżance zaczeli wywoływać masażem 10 dni po terminie.
ma_dzi_ulka Kondolencje dla twojego. A tydzień szybko zleci. A witanie się po rozstaniu jest bardzo przyjemne ;)
 
elwis juz nie moge sie doczekac powitania:) mala dzis u mamy zostawilam i wrocilam do domku, wzielam sie za jakis gruntowne sprzatanie przynajmniej mi sie nikt pod nogami nie placze...chociaz cisza straszna az nie za milo w domu bez nikogo....

Ale do pracy trzeba chodzic i nic z tym nie zrobie niestety...przynajmniej przez najblizsze 5 miesiecy:)
pozdrawiam
 
No widze,że znowu sie lenicie i nic nie piszecie ;) Ja jestem ostatnio styrana. Kuba ma dni na mega rozrabianie,a ja tylko za nim chodze i wszystko zbieram. Wiktor ma dużo do nauki i z polskiej i angielskiej szkoły więc siedzimy nad lekcjami ok. 2,5h dziennie.
krusza Co tam u Ciebie?? Nadal w dwupaku??
Oiszcie koleżanki piszcie :D
 
Moja Julka tez ma jakies dni lobuza bo poprostu ignoruje kazde moje slowo i juz niewiem jak na to reagowac... na wszystko ma gotowa odpowiedz i nic nie mozna jej powiedziec bo od razu lzy i obrazanie sie....mam nadzieje ze szybko z tego wyrosnie... wiec elwis wierze ze nie mesz na nic czasu...
pozdrawiam...
 
Hej laseczki :)

U mnie tez totalny brak czasu na wszystko :baffled: marcelinka podnosi sié do siadania, wszystko ja interesuje, wiecie jak to jest na tym etapie.. A Amelka lata jak szalona, ledwo za nia czasem nadazam..


Karusza,

odezwij sié !!
Cos mi sié wydaje, ze masz juz dzidzié przy sobie ;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko: czy ktoras z was miala jakies krwawienie w czasie ciazy?ja bylam teraz w szpitalu przez dwa dni na obserwacji bo mialam krwotok w srodku nocy...dzis mnie wypuscili ale nadal mam male plamienia od czasu do czasu... jakos niemoge zaufac tym lekarza w 100% wiec wole sie jeszcze ze wszystkimi konsultowac... bardzo sie martwie o dzidzie....puls ma dobry i rusza sie normalnie ale nie robili mi zadnego usg wiec wusmie juz niewiem....bardzo prosze o pomoc....z gory dziekuje...
 
Do góry