reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Witam wszystkie mamy! Mam takie pytanko czy któraś z was rodziła w Peterborough? Zastanawiam się co muszę zabrac ze sobą do szpitala. Czy jeśli wybiorę naturalny poród nie w wannie muszę miec swoją koszulę czy dają szpitalne? Jeśli wiecie coś na ten temat to czekam na odpowiedż. Pozdrawiam ;)
 
reklama
Witam:)
Na spotkaniu polskich mam bylam chyba ze dwa razy i to tylko maja Julke odebrac:) niesterty nigdy nie mialam czasu chociaz teraz moze nad tym pomysle:):)

Co do porodu to Ja rodzilam tutaj: mialam wszystko swoje ale wydaje mi sie ze jak chcesz to ci dadza:) nie narzekalam na opieke na porodowce!!!! jakos tacy pomocni dla mnie wszyscy byli:) Ale zobaczymy tym razem:):)
 
dzidzia19 i Karusza,

witam i Was :))))


Dziewczyny,

ja rodziłam tutaj w Peterborough, a wcześniej w Pl i nie ma żadnego porównania - na korzyść UK :tak: personel naprawdę pomocny, wszystko sprawnie i fachowo, a po porodzie " obsługa " pierwsza klasa ;-) Jak macie jakieś pytania to piszcie.

Dusiaxxx,

z tego co wiem, to każda ciężarna ma swoją koszulę, a nawet 2 lub 3. Ja miałam jedną do porodu, potem 2 do przebrania po prysznicu i jedną zapasową.
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/maureen-34027.htmlja ostatnio lezalam w szpitalu wlasnie na oddziale poporodowym (tylko w osobnej sali niz mamy z dziecmi) bo mialam zapalenie nerki i dostawalam antybiotyk przez kroplowke i powiem Ci ze niektore polozne byly bardzo sympatyczne, inne mniej, jak to normalnie bywa...ale przerazilo mnie jedno...te dzieci plakaly 24h na dobe :p zaczynalo jedno o 3 nad ranem, potem cala sala, potem 5 sal a na konuc 15 sal placzacycyh dzieci ;)

Jak tu wyglada sytuacja z poczatkiem porodu, czy to prawda ze rozwarcie trzeba miec na jakies 5cm zeby mnie przyjeli na porodowke?? bo przeraza mnie troche ze mnie odesla do domu jak juz przyjdzie ten wielki dzien

 
Karusza,

tak, to prawda. Mogą Cię odesłać do domu, jeśli będzie za małe rozwarcie, albo rzadko będziesz mieć skurcze. przed przyjazdem do szpitala, trzeba wcześniej zadzwonić, wtedy będą Cię pytać jak często masz skurcze i ile one trwają. Najlepiej tą pierwszą fazę przeczekać spokojnie w domu - wziąść ciepłą kąpiel, pospacerować, po co się denerwować niepotrzebnie, ze odeślą do domu..

A co do maluchów - no niestety, mają to do siebie, że płaczą :-D
 
Witam wszytskie mamuski:)

Maluchy placza ale niestety nie wszystkie mamy na to reaguja!! Jak ja urodzilam Julke to spacc nie moglam cala noc bo kolo niej siedzialam a obok mnie byla mama ktora chrapala na cala sale a dzidzie polozne braly bo caly czas plakala:)
Co do odsylania do domu to racja, mnie chcieli odeslac jak mi wody odeszly ale jakos sie udalo tam zostac bo skurcze mialam co 5 minut z tego co pamietam ale rfozwarcia nie bylo woec twierdzili ze mam jeszcze duzo czasu:)

Do mnie tez mozna pisac z pytaniami to postaram sie odpowiedziec:) oki ide do pracki!

pozdrowionka i milego dnia!!!!!!
 
ma_dzi_ulka,

masz rację :tak: Też to pamiętam :-D Akurat urodziłam po 23, moja dzidzia słodko spała, więc i ja miałam nadzieję na zasłużony odpoczynek.. a tu figa z makiem :-D
Dziecięcy płacz tak bardzo nie przeszkadzał, jak chrapanie mamusiek co poniektórych :-D
 
reklama
hejka mamuski ;) Ja mam termin dopiero na 8 stycznia zdecydowalam sie na porod naturalny wiem ze w Polsce robia naciecie a tu? Mimo ze mam jeszcze tyle czasu do rozwiazania to milo jest wiedziec co dzieje sie w szpitalu. Bylam raz na porodowce nawet mi sie spodobala oddzielna sala jedno lozko wanna toaleta nawet radio bylo. Moj fcet bedzie ze mna przynajmniej mamy taki plan napewno bedzie mi razniej no i nie znam tak dobrze jezyka jak on. serdecne dzieki za wszystie informacje ;) aha zapomnialam sie pochwalic ze mamy chlopca marzenie mojego meza. pozdrawiam paaa
 
Do góry