reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

witam wszystkie mamuski z Peterborough i okolic :-) mam pytanie czy znacie jakiegos polskiego fryzjera??niestety z angielskim mam zle doswiadczenia :-( wiec raczej ich obecnie unikam z gory dziekuje za odpowiedzi:-) pozdrawiam ;-)
 
reklama
A bylas kiedys na lincoln road? nie wiem dokladnie ilu ale jest ich mnostwo! ja niecaly miesiac temu bylam w polskim salonie jest tez tam solarium i robia paznokcie nie pamietam jak sie nazywal jakbys chciala moge ci zalatwic numer telefonu od siostry albo przejdz sie po'linkolnie' i poszukaj na pewno pisze po polsku na takich salonach w tym co bylam sa same polki ;-) pozdrawiam
 
Witajcie mamuski z Peterborough & okolic :-)
Mam do was pytanie, wiem ze sa specjalne oddzielne tematy od tego, lecz tam nie ma kobitek z tech okolic.
Moje pytanie jest takie – czy ktoras z was badz waszych kolezanek przeszla przez bardzo przykra rzecz jaka jest poronienie? Mam kilka pytan dotyczacych tego, sama kilka tygodni temu sama przez to przeszlam wiec wiem ze to moze byc dla was nic milego.
Bade wdzieczna za jaka kolwiek odpowiedz.

Pozdrawiam ;-)

Witaj moja dobra znajoma poronila 4 miesiace temu bylam z nia w szpitalu wtedy jak ronila.To bylo okropne przezycie rowniez dla mnie bo opieka byla tragiczna zostawili mnie z nia sama po 'zabiegu' a co bys chcila wiedziec jak moge to pomoge. To smutne ze tu traktuja poronienie jako naturalna rzecz. Trzymaj sie czas leczy rany chociaz nic nie przywroci ci twojego aniolka. Pozdrawiam goraco:happy:
 
czesc dziewczynki. dlugo mnie nie bylo ale siedzialysmy z krolewna w polsce 3 tygodnie pozniej swieta i tak sie jakos uskladalo. moja niunia przez ten czas dorobila sie juz dwoch zebow. obeszlo sie bez krzykow pierwszy wylazl sama nie wiem kiedy a nastepnego dnia juz bylo widac drugi. teraz czekam az podrosna i bedziemy mieli w domu malego kroliczka:) majka jak kiedys pisalam ze mleka nie chce tak jej zostalo:) od 5 mca sie zaparla i koniec. nie da sie jej nawet oszukac przez sen kiedy wstaje na soczek. kaszke ze sloika zje, kaszka na mleku jest fuj. mecza ja serami choc tyle ze za twarozkiem szaleje wiec nie musimy sie martwic ze wapnia jej brakuje.
kingauk moja najblizsza kolezanka tutaj poronila juz 2x i niestety podchodza do tego dosc lekko a jakiekolwiek badania zlecaja dopiero po 3 poronieniu. zreszta do czego oni tu lekko nie podchodza. to przykre bo czasem pewnie wystarczylaby krotka diagnoza, lekka pomoc farmakologiczna i ciaza konczy sie szczesliwie.
asienka 1985 polskich fryzjerek tu cala masa ale to zalezy gdzie mieszkasz. ten salon o ktorym mowa to pewnie wiktoria na trojkacie na lincolnie. bylam tam i w zasadzie bylam zadowolona choc slyszalam ze nie wszyscy podzielaja moje zdanie. maja tanio to fakt. jesli chodzi o angielskiego fryzjera moge polecic salon THE BLONDIES kolo glownej poczty w centrum w srodku tego solarium TANNING SHOP.
ale sie rozpisalam chyba chcialam nadrobic hehe.
madziulka gdzie sie podziewasz? bo ze lulu84 odcieta od swiata to juz wiemy:):)
 
Asiu jest salon obok polskiego sklepu nazywa sie Wiktoria. Ja tam chodze i jestem zadowolona. Podaje ci nr tel jakbys chciala sie umowic bo na weekendzie raczej nie zastaniesz przyjeta od razu jak przyjdziesz bo maja dosc duzo klientow 01733347216. Poza tym Madzia kosmetyczka robi swietne zele
 
Halo...wkoncu sie do komputera dorwalam na chwilke:) co do fryzjerow to ja tez jak najbardziej polecam wiktorie bo sama tam chodzie i jestem bardzo zadowolona:)
dziewczyny troche cieplej sie zrobilo i ja juz nie mam na nic czasu....ide rano do pracy a potem z mala wedrujemy......to po miescie to do parku, to na plac zabaw.....wracamy wieczorem i nie mam na nic sil....dzis tak troche sie zebralam, sprzatnelam i wpadlam do was na chwilke:)
lulu 84 fajnie ze juz jestes blizej nas.....a jak sie mieszka w peterborough???i jak sie czujesz z kolejnym maluszkiem???
co do poronien to niestety nie pomoge bo nie mam za duzo informacjii na ten temat....
oki zmykam kielbaski przygotowac bo moj maz zaraz z pracy wroci i grilla rozpalimy sobie:)
zycze milego wieczorku.......
 
Ostatnia edycja:
witajcie kobitki.
Co do mojego poronienia i pobytu w szpitalu zlego slowa powiedziec nie moge. Ale za to pan doktor z GP sie nie popisal. Ale szkoda o nim gadac.
Mam tylko cicha nadzieje ze nastepnym razem bedzie inaczej i szczesliwiej :)

Pozdrawiam was :)
 
Madziulka, tutaj napewno lepiej niz w Londynie i chociaz samo miasto nie robi za bardzo wrazenia, to hampton jest calkiem fajne:))) nie pisze ze jest super bo niestety jak to z moim pechem trafilismy na lubiacych glosna muzyke sasiadow z gory....:baffled: ale wkurzaja nie tylko nas takze pomalu sie wyciszaja - musza... hehehhe
no i pomimo nowo wybudowanego bloku, jego konstrukcja przypomina raczej stary dom mojej babci bo podlogi juz trzeszcza i slysze kazdy krok mojej uroczej sasiadki z gory hehehhehehe
ale pomimo moich malych narzekan mieszka sie fajnie, a najlepiej ma emilia bo ma duzo placy zabaw i trawnikow do biegania ..:) a co drugiego maluszka, no to czekamy i juz tylko sie modle zeby przeszly mi te mdlosci co jeszcze mnie czasem dopadaja:)) pozdrowienia dziewczyny!
 
Witam wszystkie mamuski z Peterborough i okolic. Można się dołączyć?
Mieszkam w Peterborough 2,5 roku. Mam syna 6 letniego Wiktora j w lipcu urodzi mi sie drugi syn
 
reklama
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Do góry