reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

haha wiem lulu jak kolo jeziorek trzeba chodzic uwaznie :D no moze uda nam sie kiedys wyjsc na jakis spacerek a przy tym odrwe sie od mojej szarosci, nawet dzidzie ci moge popilnowac :D
tak wlasnie patrze na twoj pasek 'ciazowy' i wiesz ze gdyby nie to iz poronilam moglybysmy nawet w tym samym czasie rodzic haha
no ale coz.. ja juz po miesiaczce i czekam na dni plodne :D
tylko tak sie zastanawiam czy nie zawczesnie. Mam pytanie do ciebie - czy po tym jak poronilas robilas sobie jakie badania itp? Polski lekarz itp?
 
reklama
ja bylam wtedy akurat w Polsce i lekarka kazala mi dla pewnosci zrobic wszystkie badania ktore powinnam miec w ciazy ale nie zdazylam ich zrobic...czyli od rozyczki po hiv...naszczescie nic nie wyszlo wiec zwalila wszystko na nature i radzila mi odczekac minimum pol roku i probowac dalej - ale mowila tez ze ma pacjetki ktore przychodza w ciazy miesiac po i tez potrafi byc wszystko ok, takze to juz chyba sprawa indywidualna. Powodzenia!
 
szkoda ze tu nie robia tych wszystkich badan. A do polski to mi w ogole nie podrodze przynajmniej nie w tym roku, kurcze..
chociaz w szpitalu pobierali mi krew co kilka godzin i wkoncu wypuscili mnie z niego bo wszystkie wyniki byly dobre - a z tego ci mi pani ordynator powiedziala /ktora sama byla po 3 poronieniach i wkoncu i jej sie udalo/ ze wszystko jest wporzadku aby nadal brak kwas foliowy, czekac do @ i jesli jestem gotowa to nie ma problemu.
ale ja sie tak boje ze znow cos bedzie nie tak. bo przeciez skad moge wiedziec czy plod sie bedzie rowijal czy nie. eh to moje gdybanie ;/
 
Drogie mamusie zyczymy wam wszystkiego najlepszego z okazjii dnia mamusi....duzo radosci i pociechy z maluszkow....!!!!!!!!!!!!
pozdrowionka
 
Cześć dziewczyny!Wybiera się może któraś z Was jutro na spotkanie dla polskich mam do Veranda Centre Gladstone? Spotkania są co piątek od 16-19.Jutro wybieram się pierwszy raz i raźniej by mi było gdybym nie szła tam sama.Pozdrowionka!
 
hmm...a co tam sie dzieje?? tylko pogaduchy czy cos wiecej?? moze ja bym sie wybrala....?? tylko musze sprawdzic gdzie ta veranda jest
 
Lulu84 to veranda centre jest niedaleko centrum gdzieś w bocznej uliczce od lincoln road.Z tego co wiem to głównie są to pogaduchy dla mam a dzieciaki w tym czasie mogą sie pobawić.Fajnie by było jakbyś się też przeszła :)
 
Witam
O forum dowiedzialam sie dzisiaj w trakcie spotkania mam z dzieciaczkami - pozdrawiam Was dziewczyny - mame uroczej i ruchliwej Zuzi i mame rozkosznej Emi :)
Jestem mama 3 letniej Zuzanki a w Peterborough jestesmy juz (?) 9 miesiecy.
Mam nadzieje ze kiedys dojdzie do spotkania na jakims spacerku lub na kawce - bo mojej Zuzce brakuje kontaktow z rowiesnikami
Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki
 
reklama
Do góry