reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Witaj ostraszka!!! Nie sluchaj angielskich poloznych,nie wiem gdzie one sie uczyly zawodu,czasami zaskakuja swoimi radami.Odpoczywaj duzo i dbaj o siebie i malenstwo.Zycze pomyslnego rozwiazania. Lulu84!! Zycze udanej i szybkiej przeprowadzki. Bylam u polskiego ginekologa 2 tyg temu w COVENTRY ok. 70 mil od Peterboro. Wizyta kosztuje 60£ i usg to co ja robilam 40£.Przyjmuje tam tez polski pediatra do ktorego zabralam przy okazji swojego synka,tylko na kontrole. Przychodnia jest czynna od 12.00-20.00 tylko w niedziele. http://www.polskaprzychodnia.co.uk/mapka.php. Pozdrawiam wszystkie mamusie ;-)
 
reklama
Rafał Sałbut
1% Wpisany przez Dominika Sałbut Poniedziałek, 09 Marzec 2009 18:06 [FONT=times new roman,times]Należymy do Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym ze względu na rafikowy oczopląs i ta Fundacja otworzyła nam także subkonto. Numer ten jest wspólny dla wszystkich dlatego ważne aby dopisać imię i nazwisko dziecka, czyli Rafał Sałbut. Wtedy pieniążki będą zbierane dla nas i wydać je będziemy mogli na sprzęt, turnusy i wszelką inną rehabilitację. [/FONT]


[FONT=times new roman,times]Jak to zrobić? Po wyliczeniu kwoty podatku, no i 1 z niej % w rubrykach zatytułowanych ,,Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" wpisujemy:[/FONT]

[FONT=times new roman,times]nazwę fundacji[/FONT]

[FONT=times new roman,times] REGIONALNA FUNDACJA POMOCY NIEWIDOMYM ul. Dąbrowskiego 55a, 41-500 Chorzów [/FONT]

[FONT=times new roman,times]i jej numer KRS[/FONT]

[FONT=times new roman,times]Numer KRS : 0000018926[/FONT]

[FONT=times new roman,times]W rubryce ,,Informacje uzupełniające" określacie cel swojej darowizny, jeśli chcecie pomóc właśnie nam wpiszcie tam proszę RAFAŁ SAŁBUT.[/FONT]

[FONT=times new roman,times]Ważne jest także aby wyliczona przez Was kwota 1% była zaokrąglona do pełnych dziesiątek groszy w dół. W tym roku macie również prawo ujawnić Wasze dane naszej Fundacji, dzięki czemu Wasza darowizna może być nieanonimowa jeśli tylko chcecie. Każda złotówka się liczy, bo wystarczy 2 tysiące takich złotówek i pojedziemy w przyszłym roku do Jadowników na turnus ;) Za Wasz czas i pieniądze bardzo dziękujemy. Napewno nam pomogą w robieniu kolejnych małych kroczków. [/FONT]


mama dawidka(2 lata)
 
1% Wpisany przez Dominika Sałbut Poniedziałek, 09 Marzec 2009 18:06 [FONT=times new roman,times]Należymy do Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym ze względu na rafikowy oczopląs i ta Fundacja otworzyła nam także subkonto. Numer ten jest wspólny dla wszystkich dlatego ważne aby dopisać imię i nazwisko dziecka, czyli Rafał Sałbut. Wtedy pieniążki będą zbierane dla nas i wydać je będziemy mogli na sprzęt, turnusy i wszelką inną rehabilitację. [/FONT]


[FONT=times new roman,times]Jak to zrobić? Po wyliczeniu kwoty podatku, no i 1 z niej % w rubrykach zatytułowanych ,,Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" wpisujemy:[/FONT]

[FONT=times new roman,times]nazwę fundacji[/FONT]

[FONT=times new roman,times] REGIONALNA FUNDACJA POMOCY NIEWIDOMYM ul. Dąbrowskiego 55a, 41-500 Chorzów [/FONT]

[FONT=times new roman,times]i jej numer KRS[/FONT]

[FONT=times new roman,times]Numer KRS : 0000018926[/FONT]

[FONT=times new roman,times]W rubryce ,,Informacje uzupełniające" określacie cel swojej darowizny, jeśli chcecie pomóc właśnie nam wpiszcie tam proszę RAFAŁ SAŁBUT.[/FONT]

[FONT=times new roman,times]Ważne jest także aby wyliczona przez Was kwota 1% była zaokrąglona do pełnych dziesiątek groszy w dół. W tym roku macie również prawo ujawnić Wasze dane naszej Fundacji, dzięki czemu Wasza darowizna może być nieanonimowa jeśli tylko chcecie. Każda złotówka się liczy, bo wystarczy 2 tysiące takich złotówek i pojedziemy w przyszłym roku do Jadowników na turnus ;) Za Wasz czas i pieniądze bardzo dziękujemy. Napewno nam pomogą w robieniu kolejnych małych kroczków. [/FONT]
 
hmmm...no tak, ale czy tu ktos sie jeszcze rozlicza w Polsce??;-)

Aguska45, dzieki sliczne za odpowiedz, mialam nadzieje ze znajdzie sie cos blizej Peterborough, no ale jak nie to, to i Coventry dobre - a nie ma to jednak jak wizyta u polskiego ginekologa....mi sie troche spieszy, bo wszystkie znaki na niebie wskazuja na to ze rodzina mi sie powiekszy i chce sprawdzic czy wszystko jest ok...:-) no a niestety do angielskiej sluzby zdrowia mi nie spieszno, bo wszystkie wiemy jak to tu dziala - porazka...................znajac moje szczescie to znowu zagubia moje papiery heheheheheh:)))))))
 
halo z polski.
lulu84 jak juz te namiary dostaniesz to trzymaj bo to cenna informacja:) no i nie skladam gratulacji bo zapesze:-) za to gratuluje odwagi:) ja na drugie z 5 lat poczekam:) w sobote ma byc cieplo:rofl2: PODOBNO......
 
lulu84 tez slyszlam o ginekologu w coventry i chyba nie ma blizej bo pytam juz od jakis trzech lat wszystkich i nikt mi innej informacjii nie przekazal.....
Co do porodu w peterborough ja bylam bardzo zadowolna......i pytali cz chcemy pomoc z angielskim.....jest tam polska lekarka i sa nawet polskie salowe:):) ok dziewczyny zbieram sie do pracy.......milego dnia zycze....buziaki
 
WITAJ OSTRASZKA!!!!!
dziewczyny maja racje nie sluchaj angielskich poloznych i lez lepiej w lozku ju nie duzo zostalo wiec przynajmniej bedziesz wypoczeta przed porodem.....pozdrawiam i daj nam znac co i jak!!!!!!!!!
 
Dziewczyny wszytkiego najlepszego w dniu naszego święta!Fakt faktem polski Dzień Matki jest w maju ale fajnie jest obchodzić to święto dwa razy w roku :)
 
czesc dziewczynki.
moja mala sie zaparla i nie chce mleka. od urodzenia pije aptamil a od 2 mcy jada sloiczki. jada wlasciwie wszystko od obiadkow po deserki. od tygodnia mleko udaje mi sie jej podac tylko w nocy w dzien wypycha jezorek i koniec. pomyslalabym ze ida jej zabki i nie ma apetytu ale ona najwyrazniej nie ma apetytu tylko na mleko. dobrze sobie wyglada wiec sie nie martwie ale mleczko jest jej bardzo potrzebne. jakas rada?
pozdrawiam
 
reklama
wszystkiego naj naj z okazjii dnia mamusi!!!!!!!

madzia30 moja julka tez miala taki okres kiedy nie chciala mleka ale po kilku dniach wrocila jej ochota na mleczko....jak nie chce to jej nie dawaj sprobuj znowu za dwa-trzy dni moze bedzie chciala.....a przez kilka dni bez mleczka nic jej nie bedzie skoro je juz wszystko....
 
Do góry