reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Łodzi

Hej, hej :-)

Chciałabym do Was dołączyć. Można?? ;-)

Mam na imię Kasia i w lutym wspólnie z Mężem powitamy na świecie nasze pierwsze Dziecko :-)

Szukam rad doświadczonych Mam, które mogą polecić sprawdzone sklepy, parki, apteki itp w naszym mieście.

Pozdrawiam!
 
reklama
Cześć!

Dzięki Mavika :-)

Dziewczyny jak radzicie sobie i Wasze dzieci z tymi upałami?? Dziś miało być już ochłodzenie, ale nie zanosi się :confused2:
 
My z Andrzejem leżymy jak zdechłe ryby, wiatrak chodzi, rolety zasłonięte i chłodzimy sie wilgotna pieluchą.
 
No wiatrak to podstawa tego lata. Uratował życie wielu osobom, w tym mnie :-) Teraz jest całkiem sympatycznie na zewnątrz. oby już tak zostało.
 
89Katia Witaj, trochę późno, ale tak to jest jak się nie ma czasu nawet na bb wejść :( W każdym bądź razie bardzo miło, że dołączyłaś do naszego skromnego grona łodzianek :)

ZEA moja rozpoczęła edukację w innym przedszkolu od tego roku, powiem Ci, że ja miałam większego stresa. Ale całe szczęście wychowawcą grupy jest "ciocia", którą Nadia już znała od dawna, więc kojarzyła co i jak :p A że łobuz z niej okropny to daje popalić. Teraz po tyg przedszkola jest chora ;/

U nas już powoli trzeba się zastanowić co z urodzinami Nadii, 28.09 w sobotę wypadałoby jakiegoś torcika zanabyć i zaprosić gości, a nie mam na to ochoty wcale, ale niestety to dla NAdii ma być impreza, a nie dla mnie...

Przeziębienie dopadło całą naszą trójkę i stąd kiepski humorek.

Pozdrawiam i życzę pozytywnych emocji :)
 
reklama
Pytam, bo przeglądając menu niektórch placówek niezbyt mi się podobało. Słodkie bułki, kiełbasa, parówki, ciastka, słodkie płatki, nutella...Nie chcę karmić dziecka słodyczami a puszczając je do przedszkola jakby nie mam wyboru? Myślałam nad otwarciem kateringu dla przedszkoli z nieco lepiej zbilansowanym jadłospisem.
 
Do góry