reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

My w zasadzie spakowani. Dzieci spią , Antek przeżywa wakacyjną przygodę , Alutka zupełnie niewzruszona. Żegnam się z Wami na 2 tygodnie. Znikamy do świata praktycznie bez zasięgu, internetu i złych wiadomości :) trzymajcie się :)
 
reklama
Martolinka szczęśliwej podróży i udanych wakacji

Lazurek martwiłam się bo tak długo Cię nie było.
Jeśli lekarze mówią ze się to wchłonię to pewnie tak będzie
Powiedz mi kochanie co zakładasz na ślub kościelny? Tosamo co na cywilnym?
I co złoży Kuleczka?
Opowiadaj jak Ci się macierzyństwo podoba!

Lelek jak się kręci biznes?

Wika jak tam impreza udała się ?
100 lat dla Wojtusia :-*'

3 lipca Dominik zrobil pierwszy krok a w tej chwili chodzi sam :-)
Dumna mamusia sie ze mnie zrobiła
 
witajcie

Wreszcie watek ożył!!!

Martolinka - udanych wakacji!!!!!!!!!!

Lazurku - super, że dałaś znak życia. To "coś" na główce u Twojej córci, to pewnie jest naczyniak i taj jak lekarze mówią, na ogół same się wchłaniają. Zatem nie ma się co na zapas stresować.

Bunny - a mój Kuba nadal w parterze, tzn juz nie pełza, tylko się czołga, ale nie chce raczkować i chodzic tez nie, choć zdarzyło się ze 2 razy, że zrobił po 2 kroczki, ale na tym koniec.
Wstaje, tyańczy, stoi, ale chodzić chyba się boi.
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobietki :-) Dusze sie od tej pogody. Jest taki upal i tak suche powietrze, ze ciezko wytrzymac.

martolinka ucieszylam sie, ze piszesz to samo co slyszalam i mam nadzieje, ze ten guzek wchlonie sie jak najszybciej :tak: Zycze Wam udanego wypoczynku i czekamy na Twoj powrot ;-)

Bunny doczytalam, ze dopiero w pazdzierniku zobaczycie sie z mezem. Jejku, trzymaj sie kochana, na pewno swietnie sobie radzisz z chlopcami, ale wiadomo ze to nie to samo. Pocieszeniem jest to, ze czas szybko leci, wiec pazdziernik tez szybko nadejdzie :tak: Co do urodzin Dominika to tez mysle tak jak dziewczyny, ze nie ma co sie pocic i robic jakiejs imprezy skoro meza nie ma. Pozniej sobie odbijecie ;-)
Jesli chodzi o moj stroj na slub koscielny to bede miec ta sama suknie co na cywilnym, ale musze kupic sobie jeszcze jakas sukienke do przebrania po kosciele, bo w tej kiecy to bym sie chyba ugotowala :-) Zreszta jest ona ciezka, bo ma kilka warstw. Jedzenie juz zamowilismy. Sale tez juz mamy. Jest przy kosciele budynek gdzie jest tez kuchnia calkowicie wyposazona, a wynajem kosztuje tylko 50 euro, wiec od razu wzielismy :tak: Maksymalnie mozemy tam byc do polnocy, ale nam to absolutnie wystarczy. Najbardziej sie ciesze, ze nie musze niczego w domu organizowac :-)

katrina wlasnie z kazdej strony slysze to samo o tym guzku i ciesze sie, ze to zniknie. Oby jak najszybciej zniknelo :tak: A Kubus na pewno juz niebawem bedzie smigac :tak:

Lelek zycze Ci, abys po tym artykule od pacjentow nie mogla sie opedzic :-)

Lece do coreczki. Zaraz bedzie myjku myjku :tak::-)
 
hejooo!

ciągle czasu brak u mnie... w niedzielę robiliśmy imprezkę roczkową Wojtusia:tak:Cudnie było:-)
Od dzisaij Iguś poszedł do przedszkola :) pierwszy dzień jak najbardziej udany:-):tak:

Lazurek, noooo nareszcie! Martwiłam sie o Was! Super, ze wsio oki u Was:tak: A z tym "czymś" na główce słuchaj sie lekarzy! Nie bagatelizowaliby tego, jakby to było coś poważnego:tak: Pokaż nam Julcie;-)
Bunny, imprezka ok. Było 16 osób. Msza, po mszy obiad, torcik, zimna płyta:tak: Gratki dla Dominika:tak:

Martolinka,
udanego wypoczynku! ale ciekawa jestem Twojego przedsięwzięcia...

Katrina, moze Kubuś uderzył się przy próbie chodzenia i teraz się boi?

Lelek, jak interesy idą?

Wojtek już nie chodzi, a biega:szok: ciężko za nim nadążyć:-D

 
wika - pierwsze dwa kroczki zrobił przy tacie i widzieliśmy, że nic sie nie stało. Drugie w łóżeczku i tez złapał się barierki.
On nawet nie chce stać na nogach jak go łapiemy pod paszkami albo za raczki. Od razu siada, potem robi pad do przodu, na brzuch i czołga się. Nawet nie chce raczkować (choć potrafi). A jak jest w kojcu to wstaje, stoi - coraz częściej stoi i chodzi wkoło trzymając się jedną ręką.
 
Hey! Witam sie czwartkowo. U nas dzis juz zaczyna sie dlugi weekend, bo W. ma jutro wolne, a w poniedzialek dopiero na 15:00 idzie :tak: Jutro wreszcie bedziemy zakladac rolety, bo slonce mnie wykancza od samego rana. Wczoraj troszke popadalo, a dzis znow duszno. A jak pogoda w Polsce? Tez macie tyle slonca?

wika w sobote jedziemy nad jeziorko na grilla to porobie nowych zdjec i wtedy Wam pokaze Juleczke jaka juz jest duza :-) To Igorkowi podoba sie w przedszkolu? :-)

katrina mowia mi ze dziecko ma czas do poltora roku zeby chodzic, ale u Ciebie Kubus to ani sie obejrzysz jak bedzie biegal :-D Dobrze, ze probuje sam chodzic, nawet w kojcu :tak:

Za 2 tygodnie przyjezdza moja mama. Juz nie moge sie doczekac, tak dawno jej nie widzialam. Bedzie jakies 9 dni u nas i wiecej w tym roku sie nie zobaczymy... Ide do niej zadzwonic, bo dzis konczy 47 latek :-)

Milego dnia kobietki ;-)
 
Katrina jednym słowem leniwiec Ci się trafił Tobie by było napewno łatwiej gdyby chodził no ale przecież zmusić go nie można. Mój Pati jak miał 11 miesięcy wywrócił się nic mu się nie stało ale tak się wystraszył ze przez miesiąc nie chciał chodzić tzn na dworze tyle o ile chodził a w domu panika. Tydzień po roczku jak poszedł to do dziś ciężko go zatrzymać. Zdąży się na chodzić, widocznie potrzebuje więcej czasu

Lazurek to nic tylko się chajtać. Już nie mogę się doczekać zdjęć naszego najmłodszej dzieciny.
Kiedyś się pytałaś dziś odpowiem. Tak planuje jeszcze jedno dziecko a co z planów wychodzi to wiadomo. Marzy mi się 3 chłopiec za 3 -5 lat. Czemu chłopiec? By zrobić mojej mamie na złość :p. 3 lipca moja bratowa urodziła córeczkę. Gdy trzymałm tą dziecinę na rękach zamarzyłam o jeszcze jednym dziecku. Do tej pory czuje jej zapach aaaaa

Wika Katrina macie boskie dzieci!!!
Niesamowite jak się zmienili zwłaszcza Wójtek i ta jego elegancka czupryna.

Martolinka jak wrócisz to pamiętaj dac nam zdjęcia dzieci i mieszkania!!!

Dziś jest Piotrka i moja 5 rocznica ślubu.
Ponoć dobra kobieta po 5 latach sama odchodzi w tym wypadku chyba jest inaczej
Tylko jedną spędziliśmy razem... Buuuuuu
 
Bunny - nie chce chodzić, to znaczy, że nie jest jeszcze gotowy. On ma spore opóźnienie do Alinki i trzeba to zaakceptować.
A co do trzeciego maluszka... popieram. Ja już za stara jestem, ale jeśli czujesz, że chcesz, to trzeba sie postarać (w odpowiednim czasie)
 
reklama
hej!

Lazurek, udanego grilla :) czekamy na zdjecia Julci z niecierpliwością :) Igorkowi podoba sie w przedszkolu. Był już dwa razy i jest narazie zadowolony:tak:

Bunny, robisz weki w tym roku?? ja odpuściłam. Zamroziłam tylko koperek, natkę pietruszki i może włoże wiśnie w słoiki i raczej tyle.
Najlepszego dla Was! My mamy 5-tą rocznice za miesiąc.


 
Do góry