reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hey! ;-) Ja znow sama w domku. W. pojechal do urzedu, a tam do 13:00 tylko. Ciagle cos chca zeby im dostarczac...

kwiatuszek jak juz kupimy to na pewno pokaze ;-)

wika tez myslalam, ze moze na komodzie umiescic ten przewijak, ale lozeczko jednak chce tez teraz, bo ta kolyska jakos nie przemawia do mnie. Nie jest tez pierwszej mlodosci, podobno juz 25 Maluszkow wychowala, nie ma tez takiego wyposazenia jakie ja bym chciala, a nie bede kupowac specjalnie do kolyski jak za chwile i tak musze ja oddac.
My nie mamy ogrodka, ale moze w dalszej przyszlosci sie jakis pojawi ;-)

Lece troszke posprzatac i wstawic pranko, ale najpierw dokoncze degustacje rogalikow z nutelka ;-):-)

Milego dnia kobietki!!!
 
reklama
My to mamy jakies szczescie z tymi zlobkami i przedszkolami. I jedno i drugie dostalo sie do zlobka. Maciek do przedszkola, co prawda nie pierwszego wyboru, ale jednak. Teraz wyniki mamy jutro. Mysle, ze gdzies sie dostanie. W zeszlym roku poszedl do prywatnego, bo mieli miec nacisk na logopedie, roznie z tym jest. Maciek nie chce do przedszkola chodzic. Wiec moze zmiana mu sie przyda. Poza tym zawsze mniej kasy.
Dzis moi faceci w domu siedza zasmarkani. Lilcia jeszcze sie trzyma, wiec dzis zalicza zlobek, pierwszy raz w ilosci docelowej, tzn. Zostaje na lezakowanie, pojade po nia kolo 15. Juz sie fajnie bawi i nie placze. Ze o jedzeniu nie wspomne... Nawet sama sie karmi, jak widzi dzieci obok same jedzace. A w domu rece do tylu
I jeszcze konczymy w tym tyg casting na nianie chorobowa. Mam dosc.
 
witam laski cyto zrobiona za 2 tyg wynik
mala infekcja wiec dostalam globulki ale mam je brac dopiero od czwartku bo pani powiedziala ze piekne jajeczko i w sumie tylko jeden plemnik potrzebny ale ja juz w takie rzczy nie wierze
i czasem mam wrazenie ze wiem wszystko co moja gin chce mi powiedziec i ze wiem wiecej od niej, namawiala mnie na adopcje a ja do niej ze skoro moze jest szansa na biologiczna ciaze to dlaczego nie spr
 
kwiatuszku - może Pani doktor dobrze myśli, tzn. procedury adopcyjne są długie... itd. Ty w tym czasie zaczniesz o tym myśleć i odblokujesz się na ciążę.... a jak juz będziesz miała maleństwo pod serduszkiem, to zawsze możecie odstąpić od procedur adopcyjnych.
 
Możecie mnie zlinczować pozwalam :zawstydzona/y:
Z tą naszą całą przeprowadzką takie zamieszanie było że doba powinna trwac przynajmniej 60 godzin. Mieszkamy już 1,5 miesiaca a dopiero wczoraj rozpakowaliśmy ostatnią torbę. Myślę że teraz już będzie mnie znacznie więcej.
Tak w skrócie co u nas:
- chłopcy mają od dziś wolne więc hałas w domu ale to jest to co kocham dom pełen dzieci i pełen radosnego śmiechu
- mała próbuje raczkować z tym że przypomina to raczej odpychanie głową na przemian z nogami. Wygląda to przekomicznie. Stoi przy kanapie oczywiście ręce mamy obok w gotowości. Kiedy ta dziewczynka tak wyrosła?
- dziś miała miejsce rozmowa o powiększeniu rodziny zainicjowana przez chłopców. Stanęło na tym że będzie kolejny bobas co prawda nie teraz ale punktem początkowym jest pójście Inki do przedszkola wówczas zaczniemy się starac więc tak mniej więcej rok 2016 max 2018 to czas kiedy pojawi się kolejny malec.

Martolinko jak imprezy? Sto latek dla Ali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cześć laseczki!!!!

:szok: jak dawno mnie nie było i :szok: jak tu cicho!!!

Sowinka jak Bartuś? Kiedy będzie (i czy wogóle) ta operacja/zabieg?

Calogera jak sobie radzisz? Michałek zadowolony z siostry?

Syneczki co tam u Ciebie?

Martolinka super ze usg wypadło dobrze :tak: Zmieniłas rechabilitantke? Jest jakaś poprawa? Wszystkiego dobrego dla naszej rocznej kobietki

Lelek dla Twojej małej damy też wszystkiego naj.
Tak się zastanawiam, Miłoszek dalej taki łobuziak jest?

Wika ja z jednej strony chciałabym Patryka puścić z drugiej wydaje mi się ze to za wcześnie i zdąży się w życiu nachodzić do przedszkola/szkoły

Dziewczyny dlaczego nie jesteście za tym by 5 latki szły do szkoły. Jako nauczycielki jesteście bardziej do informowane. Bratowa chce puścić teraz moją chrzesniaczke bo w szkole zachęcają do tego a ona już 2 lata do przedszkola chodzi i jej nudzi

Trina dużo jeszcze karmisz piersią? Pracujesz? Dajesz sobie radę z wszystkim?

Lazurek Ty mój piękny brzuszku!!! Jak się czujesz? Jak się sprawy mają po ostatnich wydarzeniach, zgoda jest?

OOO Syneczki !!!! Cześć kochana!!! Marcelinka już stoi ? :szok: mój dopiero kilka razy podniósł się z łóżeczku i to na kilka sekund. Od soboty próbuje sam siadać i nawet dobrze mu idzie. Duża jest Marcelinka ?proszę o zdjęcia i dzieci i mieszkania!!!
 
reklama
Do góry