reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witajcie,
jak na majówkę jest bardzo zimno , ale grunt , że śnieg nie pada:-pna gazie barszcz ukraiński i juz zapachy po całym mieszkaniu. Alutka odsypia noc. Wychodzą jej czwórki i płakała wczoraj okrtutnie z tego powodu. Zaczyna powoli raczkować i sama pięknie siada , siedzi. Jestem z niej dumna :tak:

Syneczki poważnie myślicie o kolejnym dziecku? brawo za odwagę!! Ty jesteś już wprawiona w ogranianiu całej trójki więc musi się udac :) Marcelinka jest bardzo silna :)
Imprezy nam się udały . Malutka zachwycona była balonami i tortem , do którego dobrała się obiema rękamiu.
Bunny uważam ., że psychologicznie niewielki odsetek dzieci jest przygotowany żeby wcześniej rozpocząć edukację . Taka decyzja powinna pozostać w gestii rodziców , pedagogów z poradni (którzy w tej chwili są usilnie lobbowani , za wydawanie pozytywnych opinii dla rodziców dzieci wahających się , czy posłąć malucha do szkoły). Dużo by mówić i pisać. Jestem z tematem na bieżąco. Zachęcam do poczytania informacji na stronie stowarzyszenia rzecznika praw rodziców- mają również swój profil na FB.
Bunny jak tam dzieciaki?
 
reklama
Cześć wam:)

Lazurowe to może przypadnie nam wspólny czas na staranka ;-)
Wika koszmar masz z tym przedszkolem :confused2:
Syneczki no no no jestem pełna podziwu planowanych kolejnych starań :-)

Resztę gorąco pozdrawiam!!!

U mnie bez mian z tym że wstawili nam ładnie okna w domu.Jeszcze trochę i będe szukała inspiracji do urządzania naszego M.Pogoda lipna ehhh


Miłego tygodnia dziewczyny :-)
 
hej!

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego weekendu!

Ja juz na walizkach. Z samego rana ruszamy!

Buziaki!!!
 
calogerko - Dziękuję u nas w porządku, Alinka chodzi do szkoły, na przemian z chorowaniem, Kubula rośnie i robi się coraz bardziej mobilny i taki fajny. Od czerwca wracam do pracy, mam nadzieję, że synuś będzie współpracował.
Kuba póki co - jedyne słowo, które mówi świadomie i często powtarza, to ALA (na Alinkę).

Pozdrawiam wszystkie - udało mi się przeżyć przyjęcie urodzinowe i rocznice, to dalej jakoś pójdzie - przed nami jeszcze roczek Kubusia.
 
Jestem jestem :-) Nie bylo mnie pare dni, bo nam komp zwariowal i trzeba bylo go podreperowac :cool: U nas sloneczko, spacerki, wczoraj jeszcze bylam na zakupach ;-) Ach, jak ja lubie tak w samotnosci chodzic po sklepach, cos cudownego, bo nikt (czyt. Maz) nie marudzi mi nad uchem, ze 15 minut sie zastanawiam zanim cos wybiore :-D:-D:-D Juleczka mocno kopie, przygotowuje sie do wyjscia pewnie :-) Jesli chodzi o zgode w rodzinie to niby jest, ale wiecie zapewne tez co to dwulicowosc... Jesli chodzi o przeprowadzki to wiem juz jak to jest z pakowaniem i rozpakowywaniem, ech... nic przyjemnego, ale... Po poludniu mam gosci, Maz moj pracuje dzis, ale tez niebawem wroci, wiec ja lece ogarnac troche kuchnie i wstawic pranie Juleczki :-)

Zycze Wam wszystkim udanej majowki :tak: Bawcie sie dobrze i oby pogoda dopisala ;-):-)
 
Syneczki - wow, gratuluje i podziwiam odwage :-)Bunny - moj sie do szkoly nie nadaje. Jest z konca roku i dzieciuch jeszcze straszny. Musimy isc do poradni pp, bo mlody ma zachowania, ktore mnie niepokoja. Chce go zdiagnozowac pod katem integracji sensorycznej, chyba mamy tu problem.
Calogera - u nas tak samo bylo z kanalikami


Jutro wracam do pracy. Mam stresa i nie chce mi sie. Majowka kiepska przez pogode. Bylismy na dzialce. Poza tym ok. Mloda biega, do zlobka sie przyzwyczaila. Coraz wiecej gadac probuje. Ostatnie nowe slowko to "bawo/babo" czyli brawo. Mam na ipadzie sciagniety programik z obrazkami zwierzatek i odglosami jakie wydaja i maly mistrz elektronik potrafi znalezc odpowiedni ekran i na nim ikonke i sobie go wlaczyc :szok: Cwaniara
 
Witajcie,
u nas w weekend raczej "okołodomowo" , bo auto odmowiło posłuszeństwa i części , które zamówiliśmy na allegro okazały się nie tymi co trzeba. Ech. Byli u nas znajomi, my pojechaliśmy na grilla , wczoraj zoo;-)
Ala nietypowo zasnęła dziś po 9.. Jka tylko nauczyła się wstawać przy łózku to teraz inaczej nie chce spędzać czasu.
Trina jakie zachowania Cię zaniepokoiły?
Lazurek jak samopoczucie? Julcia mocno kopie?
Katrina dużo osób na roczek zapraszasz? to już niecały miesiąc i rok będzie :)
wika jak po wyjedzie?
Calogera daj namiary na swojego bloga :) o czym piszesz?
 
Czesc kobietki :-) U mnie dzis sprzatanko mieszkania. Na poludnie bylismy u tesciowej, bo ma dzis urodziny, ale posiedzielismy z poltorej godzinki i Wojtek odwiozl mnie do domu, a sam do pracy pojechal. Wczoraj prasowalam malutkie ciuszki, ale jeszcze dzis musze tez to porobic i pralka ciagle w ruchu. Strasznie duzo ubranek dla Julci nam sie nazbieralo :-) Jeszcze tylko laktator mam w zamowieniu i czekam kiedy przyjdzie i do apteki musze sie wybrac po takie podstawowe rzeczy, zeby potem sie nie martwic jakby cos sie nie daj Boze dzialo. Poza tym juz nie jestem taka sprawna jak 2 tygodnie temu. Ciezko mi chodzic nawet, a jak mam stac chociaz chwilke to jest koszmar... Julcia kopie, ale juz bardziej leniwie :-) W piatek bede wiedziec kiedy dokladny termin porodu :tak:

martolinka tak to niestety jest czasem z tymi autami, masakra... Ale dobrze, ze nie siedzieliscie sami w domku tylko w gronie znajomych mimo wszystko ten czas spedziliscie :tak: My tez planujemy grilla, zebym jeszcze przed porodem tak porzadnie sie najadla dobroci :-D:-D:-D

trina to faktycznie cwaniara z Twojej coreczki :-D Pieknie sobie radzi. Opowiadaj jak bylo w pracy ;-)

katrina u nas nareszcie narazie cisza z tymi imprezami urodzinowymi. Teraz dopiero moje nadejda nie wliczajac w to przyjscia na swiat Juleczki :-)

calogera wlasnie, o czym piszesz? :-)
 
reklama
Witajcie,
ma dziś u nas padać a niebo bezchmurnie. Cudownie
yes2.gif
:)
od wczoraj czuję jakby mnie jakaś grypa rozkładała. mam nadzieję , że to tylko łamanie w kościach spowodowane ćwiczeniem pompek. Siostra powiedziała mi , że mam zamiast miesni na ramionach "firanki" i faktycznie słabiutka jestem oj oj. w sobotę zawody więc muszę dziś i w czwartek potrenować

Lazurek mowisz , ze nie jesteś już taka mobilna? kobieto Ty jesteś w końcówce ciąży więc masz pełne prawo;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry