reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie w 2012

no jeden mnie dzis obrzygal, je-spi-wydala itd, no smieje sie i gada tam cos, a drugi po spacerku , snie a teraz oglada baje w tv

jakos leci, u malego wykonczylam potowki, a mala ma same guzy:-D

na pewno czuja sie lepiej niz mamusia:-D
 
reklama
martolinka - zlizuje fluidy z monitora:-D ale możesz jeszcze gołąbkiem trochę się podzielić , narobiłaś smaku :rofl2:
liv - jak się Ciebie czyta to aż się chcę mieć dzieci :-D:tak: a najbardziej Ciebie jako pomoc do nich :-p taka pozytywna jesteś, jak to słońce co nam świeci od rana :cool2:
wika - dzisiaj może być kumulacja u Twojego dziecka, niech to wykorzysta w loterii - ma 2 lata 2 tygodnie i 2 dni :-D
a Ja jeszcze godzinka i zbieram się do domu, napracowałam się że hohoho , cały jeden klient, za to 3 godziny mi zajęło szukanie:-)
Na obiad mam barszczyk z torebki instant i uszka z lidla za 1,99 pln :sorry::laugh2:
 
Anastazja, ooo a widzisz... totka nie pusciłam:wściekła/y::wściekła/y:... moze by Iguś co wygrał :-D:-D a obiad pierwsza klasa.... taki sam mialam w zeszłym tyg... dzisiaj było risotto Martolinki:tak::tak: nie będę siebie chwalić, ale wyszło pysznie:-D:-D

Liv,
czyli się nie nudzisz??

Moi Panowie na dworze... Igor jak wyszedł przed południem to lekko zszokowany stanem pogody... ze tak ciepło :-D:-D teraz już się uzbroił w przyrządy do piasku:-D:-D
 
Qcz kto wie moze Cię widzieliśmy? udało Ci się załapać na wystawę?:tak:

Bylam, bylam! Bardzo interesujaca, kocham Malczewskiego. Tylko do palacu Opatow nie udalo mi sie pojsc, ale wydaje mi sie, ze tam Malczewski jest w ekspozycji permanentnej.

Ale bym zjadla golabki....


słyszałam , ze teraz też jest jakaś szkoła , że z pępkiem nic się nie robi tylko wietrzy

Nam tak wlasnie mowili - myc mydlem i suszyc, wietrzyc. Liv, mowisz, zeby nie sluchac? Moze tez cos zakupie w takim razie.
 
a nam pepek po 20 dniach dopiero odpadl :szok: polozna sie dziwila co sie tak dlugo trzyma. Wlasnie octanisept uzywalismy
Bunny gratulacje :-)
martolinka toz to za chwile rodzisz :-D
 
Witam

Mam pytanko, czy któraś z was miała małe przyrosty hcg.
Jestem po in vitro i do 19 dnia po transferze przyrosty były super min. x 2 co 48 h. Dziś mam przyrost tylko 46% w stosunku do poniedziałku. Lekko się zestresowałam. Czy może mi ktoś pomóc.
pon - hcg 3704 środa - hcg 5428
 
reklama
Ewelina chciałabym pomóc ale sie na tym nie znam...
Dzisiaj włączyłam sobie vive co raczj polskiej telewizji ani polskiego radia nie słucham więc nie wiem co sie muzycznie w pl dzieje...
Leciało viva comet i Sylwia Grzeszczak śpiewała piosenke która tak mi utkwiła w głowie że pół h później była już nagrana...
Któraś się ostatnio upominała...
:-D
Sylwia Grzeszczak - Karuzela • plagadrwin - iSing.pl proszzzz.
 
Do góry