reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie w 2012

Hej hej, powrocilam do siebie. Jak zwykle mam dola z tego powodu. 10 dni w domu zlecialo mi strasznie szybko. Dopiero co wylecialam, juz trzeba bylo wracac.

Syneczki no widzisz, wszystko jest ok. Gratuluje mocno bijacego serduszka!!! :-)

Iza wszystkiego najlepszego na nowej drodze i oby maz zmiekl na stale!

[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]
Z racji dość deszczowej pogody trzeba było małemu wymyślić jakąś atrakcję więc pojechaliśmy dziś z małym najpierw kolejką ,potem autobusem na lotnisko i tam sobie mały popatrzył na samoloty
wink2.gif
dopiero o 13.30 udało się nam być w domu i takim oto sposobem mały dopiero zasnął..

Hehe, to moze widzialiscie jak odlatywalam? :-)

Potrzebowalam podpisanego listu od gina, ze moge leciec samolotem w drodze powrotnej, wiec poszlam do kuzyna. W prezencie zrobil nam usg i jakos nie przeszlo mi przez mysl, ze byloby to usg 3d. Takze mam niespodziewane dvd i piekne zdjecie jajeczek w trojwymiarze ;-) ale najwazniejsze, ze fizycznie maly jest zdrowy i wyglada na to, ze data porodu, ktora mi wyliczyli w UK moze byc do 10 dni zbyt pozna. Takze mam brac to pod uwage, chociaz wiadomo, ze wyjdzie kiedy bedzie chcial
[/FONT]
 
reklama
Witam się - dzisiaj 0 marca, wg jednej ze stron :-D:-D
martolinka - bardzo bym chciała jeszcze na 2012 się załapać, ale życie nam plata różne figle, dlatego też powróciłam do Was, bo podobno ciążą można się zarazić, przebywając z ciężarnymi:-p:-p
maron - kawał dziewuszki :tak:

bunny - jak dla mnie , to najważniejsza jest karta ciąży, skoro tam jest napisane że byłaś przed 10 tyg. no to każdy lekarz powinien Ci wypisać takie zaświadczenie, przecież różne są sytuacje, np. mój gin od listopada do końca marca w ogóle nie przyjmuje - sytuacja rodzinna, no i co ? i trzeba do innego iść, także jak masz ochotę to zmień lekarza i nic się nie bój :tak:
syneczki - wróciłam, j.w. - przyszłam się "zarażać" :rofl2:
calogera - no to razem będziemy , zawsze to nie będę się czuć "wyróżniona" :laugh2:

Ale dzisiaj nareszcie piękna pogoda - słoneczko i mam powera, już wyprasowałam trochę, pranie idę wywiesić i do pracy się zbieram :happy:
 
Ja Wam jeszcze ciążówek nie przekazałam a Wy się nie dopominacie wstyd :-p
porcja dla Anastazji ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
porcja dla colagery ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
porcja dla rozczochranej ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
porcja dla truskaweczki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
porcja dla kwiatuszka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
porcja dla danao ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
tylko bez przepychania i podbierania :-D
 
To teraz nam się drużyna piłkarska urodzi :-D:-D
Podziękowania dobre kobiety :tak::tak:
Ja już w pracy od prawie 2 godzin, najgorsze rzeczy porobiłam, czyli rachunki zapłacone, teraz się wezmę za przyjemniejsze:-)
A pogoda jest fantastyczna - słoneczko pięknie świeci , wiosna idzie :cool2:
Qcz - tęskno za Polską rozumiem? tzn może inaczej - za rodziną?
syneczki - Ja tak po cichu podpowiem ze jeszcze mama stacha jest w potrzebie :rofl2:
Dziewczyny - zakochałam się !!!!!! W ....... języku włoskim/hiszpański/portugalskim:-) jak dla mnie podobnie brzmią i są piękne, tylko żeby mi ta miłość przerodziła się w naukę :-D
 
Witajcie,

anastazja mam nadzieję , ze się zarazisz i to jak najszybciej- pluję na monitor z fluidami ;-)
Qcz kto wie moze Cię widzieliśmy? udało Ci się załapać na wystawę?:tak:

dziś piękna pogoda:tak:zaraz jadę po Antoniusza i chyba jeszcze zaliczymy spacer . Gołąbki zrobiłam i już mi ślinka cieknie;-)
u Was też wiosna? z rana zobaczyłam pierwsze przebiśniegi
 
reklama
Do góry