reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

aha takie ogolne... no widzisz u nas takich nie ma, a pomiary babka robi tylko przy szczepionkach.
Tak, tak koniecznie wspomnij o wyczynach cory:-D

Nie wiem jak dlugo tu posiedze bo wylaczylam wszystko z pradu coby pierun nie walnal
 
reklama
dobrze ze meza nie ma bo jemu antena wiecznie stoi:-D a ze zawsze przytula ją do mojego tylka to jeszcze by mnie porazilo:-D

e, no wlasnie.. ja tez jutro musze jechac do miasta zaplacic OC za motor:wściekła/y: a tak mi sie nie chce
 
Hej laski,
ale wy produkujecie, z moim notorycznie permanentnym brakiem czasu nie jestem w stanie być w temacie.
Jak wasze staranka, kto w tym miesiącu ma zamiar się załapać?
Ja jeszcze muszę czekać, raz praca, dwa, niezbyt mi się ostatnio z panem małżem układa, nie wspomnę, że jedną z kości niezgody jest chęć posiadania dziecka, ale chcę i basta, poczekam jak i on zechce, oby się szybko decydował bym zdążyła załapać się na 2012, powoli muszę zacząć bardziej go urabiać.
 
O matko, Wy to rzeczywiscie chyba za duzo czasu macie, bo nadrobic nie ma kiedy:-D
Zmeczona jestem i jakos tak nie w nastroju na pisanie czegokolwiek, ruszac palcyma mi sie nie bardzo chce;-)
MamaStacha, zycze Ci, bys urobila menza tak szybko, jak to mozliwe:-) U nas pragnienie posiadania trzeciaka jest wieksze po stronie menza anizeli po mojej, szczegolnie po ostatnich atakach histerii mojego najmlodszego glutka:wściekła/y:. My czekamy do wrzesnia, bo tak nam najlepiej pasuje:tak:
Livastrid, u nas badania kontrolne w przyszlym tygodniu. Juz ciekawam, co nam doc powie:tak:
 
lelek- oj to u was z tą pogodą...:wściekła/y: a jednak chyba już po burzy bo widzę, że jesteś na bb:-) u nas pogoda bardzo ładna, słoneczko świecii jest baaardzo ciepło, jak w lecie;-) a z tą mężową anteną dobre, haha...:-D
livastrid- to jestem w szoku, że u was tak często robią te kontrole:szok: pewnie to trochę dla ciebie uciążliwe takie wyjścia do lekarza z małą, ale z drugiej strony dobrze tam o was dbają:tak:
livastrid i lelek- dzięki za info, troche mnie uspokoiłyście, wiem, że takie ciągnięcia sa w ciąży normalne, ale jedyne co mnie niepokoi to, że zdcydowanie bardziej czuję z prawej strony, miała któraś z was tak? I tak spróbuję się dodzwonić wczesniej do gina to chociaż mu powiem przez tel. zobaczę co on na to.
mama stacha- to musi być wasza wspólna decyzja, nic na siłę. Może za chwilę wszystko się ułoży. W każdym związku są takie trudniejsze momenty, niestety:-( ale jak się kochacie to dojdziecie do porozumienia. Powodzenia!:-)

A suwaczek zmienię na ciążowy po wizycie u gina, jak się dowiem, że jest wszystko na odpowiednim miejscu (to teraz dla mnie najważniejsze) i fasolinka się rozwija.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Isana tak juz po burzy a ja cos spac nie moge..
Te ciagniecia nie zawsze sa rownomierne dlatego raz bardziej ciagnie z jednej strony, raz z drugiej, a innym razem z obu.
 
Do góry