reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
livastrid- Pada śnieg? U mnie pochmurno, ale nie pada... ma być teraz ciepło mam nadzieję, że wiosna idzie wielkimi krokami:)
Słuchajcie ja tylko dziś się obijam, jutro już idę do pracy, od poniedziałku znowu uczelnia i znowu będę zabiegana, także korzystam póki mogę z nic nie robienia;)
 
Czesc dziewczyny :-) witam poniedzialkowo :-) cudna dzis pogoda za oknem :-) az chce sie wyjsc!! Niestety bol glowy mi na to nie pozwala. Wczoraj wieczorem zapomnialam wziac leku i wzielam dzis rano, mimo, ze wiedzialam, ze na bank skonczy sie to bolem glowy. No coz...przecierpie :wściekła/y:Glupek ze mnie i tyle.
Livastrid ja najdluzszy cykl mialam 36 dniowy - raz sie zdarzylo, tak to zawsze regularnie bylo w miare.
 
maron Ty wiesz jaki patent na bol glowy ma m Lelka?:-D:-D:-D
Ja w 15 letniej karierze mialam 3 cykle 40 dniowe, 2 35 dniowe, 1 31 dniowy, normalnie to ja mam 26-28 plus minus 2 dni

Agatka, to sie obijaj:-)
 
o tych jajkach??? :-D:laugh2: maz w pracy wiec dopiero wieczorem moge skorzystac ale sadze, ze do tego czasu mi przejdzie :laugh2:
a ja 32 - i tak mi sie podobalo :wściekła/y:
 
jajka rozwaliły mnie na łopatki :-D:-D Hmmmm, tylko gdzie tu znaleźć młode jajka:szok::szok::szok:

co do pierwszej nocy Igorka na swoich włościach, to super. Tzn. zbudził się 2 razy ale to ostatnio standard, a tak to ładnie spał do 8. Bałam się, ze przebudzi się w nocy z wielkim krzykiem "Mamo gdzie ja jestem i dlaeczego nie ma CIebe ze mną???? "

Byłam dzisiaj z Młodym u alergologa. Przepisała nutramigen, którego Igor napewno nie tknie:no::no: no i zalecenie karmić jak jak najdłużej a to znowu spowoduje, że moje staranka sie odciągną :no::no: No żesz, jak nie urok to sraczka:crazy::crazy: Muszę, to przedyskutować z M.

Maron dostałaś @@@??
 
bida wika.... moze nie bedzzie tak zle? sprobuj domieszac do nutramigenu jakas kaszke smakowa, moze wtedy zaciagnie a i Ty bedziesz mogla odstawic go od piersi


smiejcie sie smiejcie z tych jajek:-D:-D:-D
 
reklama
bida, bida....
Samego tego mleka na bank nie pociągnie. Właśnie bedę próbować robić mu kaszkę z tym mlekiem, ale jakoś czarno to widzę...

A mnie dziesiaj naszło na mycie okien......... Wymyłam wszystkie, zostały mi tylko w pokoju Igora
 
Do góry