reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

jakis balast na nozki musisz zalozyc Agnieszka u mnie dzis nie wieje na szczescie

No i przypomnialo mi sie co chcialam napisac. Musze albo nowy komplet spodni kupic albo zaciazyc :-p, bo te co mam sa za duze i wisza na mnie:szok:
 
reklama
agnieszka to moze napchaj sobie kamieni do kieszeni?:-D

livastrid ciesze sie ze wywolalam usmiech na Twojej twarzy:-D:-D

To chyba dobrze swiadczy??? o tych spodniach? teraz mozesz zachodzic w ciaze:-D

u nas dzis juz mniej wieje i 8st. ciepla. Bylismy juz a ancymonem na spacerze w lesie, a teraz on chrapie a ja stukam w klawiature:-)
 
kobietki, nie mam wyboru, musze leniuchowac:-D:-D

gdyby mial kto zostac z malym dawno juz bym zasuwala nawet po 12 godzin:-)
 
piszecie jak szalone, teraz ttylko poczytałam a poodpisuje potem, bo mi Igor nie daje...
 
reklama
ej tam, nie narzekac!:-D:-D
byl czas ze nie wiedzialam jak sie nazywam, tak ciezko pracowalam, uczylam sie itd. Teraz sie bycze i jestem happy!:-D
 
Do góry