reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Anna ten vat na artykuły dzieciece miała być stopniowo wprowadzony- łaskawcy!!!
to jest ten nasz cudny kraj. Jednego dnia mówi się , ze za 20 lat nie bedzie miał kto pracowac na nasza emeryture a nastepnego w ramach polityki "prorodzinnej " podnosie sie vat na art.dzieciece o 200%. W szwecji takie cos jest nie do pomyslenia , ale tam tez nie ma 35 letnich emerytów.
 
pewnie jeszcze śpią ;-)

uciekam na chwilę aż ból głowy mi przejdzie bo głowa pęka na 100 części...
współczuję ogromnie bólu głowy, może odrobina snu coś pomoże?

Martolinka co do polityki prorodzinnej w naszym kraju to ja się nie wypowiem bo od rana nie będę używać niecenzuralnych słów:no:
 
Melduje, ze juz nie spie. Moj budzik przestawil sobie godziny:-p

kaamaa, musze kupic cos na te zabki. Dzis jak m bedzie wracac z roboty to wejdzie do apteki. Wczoraj nie dalo rady, bo wszystko zamkniete

Anna, fajnie taki fryzjer;-), mam nadzieje, ze moje dzieciecie nie bedzie kombinowac z nozyczkami, chyba, ze przyjdzie jej taki pomysl po mamusi. Ja opitolilam sobie pol glowy:eek: i do przedszkola to naprawde nie chcialam pojsc z lepetyna jak chlopiecie:-p

Agnieszka, jak to tam u Was mowia :oo::eek:- prosze wziasc paracetamol? Zartuje:-p, ale czy faktycznie tak jest, ze na wszystkie choroby proponuja paracetamol? Bo u mnie tak jest:confused2::crazy: No chyba, ze ma sie wysokie crp to z laski przepisza antybiotyk, albo diklofenak.

W szwecji takie cos jest nie do pomyslenia , ale tam tez nie ma 35 letnich emerytów.
W sumie nie wiem jak to w Szwecji, ale tu u mnie 35 letnich, moze i nie, ale 40 letnich po pracy w armii to mamy. Moj sasiad z zona, oboje po sluzbie, i dekuja sie wiosna, latem i jesienia w ogrodku a wkolo wszyscy zasuwaja.

Nie, w ogole w pl polityka prorodzinna to takis smiech na sali. Ja sobie tego nie wyobrazam, wiec podziwiam Was dziewczyny za determinacje i chec posiadania dziecka juz nie mowiac tu o dzieciach.
 
Ja tez jestem, a z rana biegalam po urzedach, z autem na przegladzie, OC musialam oplacic(klnelam ostro, co rusz to drozsze- nawet w tych tanich ubezpieczalniach)i pit zanioslam do skarbowki ale ten VZM z budowy. A na ten zwykly czekam az mi przysla, maz juz ma.

Anna to super fryzjer:) moja 4letnia siostrzenica ostatnio tak powycinala sobie wlosy ze siostra musiala ja na chlopaka opitolic:-D

agnieszka a moze na bol glowy pomogl by Ci oklad z mlodych jajek?:-D:-D

Isana, tak po @ bedziemy juz dzialac, a powinna ona byc pod koniec lutego a kiedy dokladnie to nigdy nie wiadomo
 
współczuję ogromnie bólu głowy, może odrobina snu coś pomoże?

Aniu dzięki.
Być może sen by mi pomógł ale niestety w dzień nie mam takiej możliwości aby się położyć,praca,dom,dziecko.
Agnieszka, jak to tam u Was mowia :oo::eek:- prosze wziasc paracetamol? Zartuje:-p, ale czy faktycznie tak jest, ze na wszystkie choroby proponuja paracetamol? Bo u mnie tak jest:confused2::crazy: No chyba, ze ma sie wysokie crp to z laski przepisza antybiotyk, albo diklofenak.

livastrid dobre :-D
...ale taka jest prawda że na początek podają paracetamol a jak nie pomaga to dopiero antybiotyk.
I wzięłam paracetamol,przeszło ale nie wiem na jak długo...

agnieszka a moze na bol glowy pomogl by Ci oklad z mlodych jajek?:-D:-D
Lelek hehe Ty świntuszko :-D
Pewnie,Ja zawsze chętna na okładzik z młodych jajeczek :-D lecz na chwilę dzisiejszą mam dość okładów,może w weekend się skuszę :laugh2::-p


kurcze coś mi post się nie edytował :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Lelek, cwany ten Twoj m :-D A moze to faktycznie pomaga:oo2::huh::evil::laugh2::-p:sorry2:
wypruboje przy najblizszym bolu glowy :-p:-p

z tymi lekami Agnieszka, no to tak jak u mnie;-)trzymaj sie tam i jak cos nastepny paracetamol wez:tak:


mialam cos napisac, ale przez te jajka to ja zupelnie zapomnialam co:-D:-D:-D toc to mi Lelek humor poprawilas na caly dzien:rofl2:
 
reklama
Do góry