reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Nie no młode jajka :-D:-D a do jakiego wieku to młode :-D

Wika lepiej zamiast kaszki dodaj mu 2 łyżeczki deserku owocowego, bardziej zabije smak. A jak mały nie tknie to poroś o bebilon pepti podobno ma łagodniejszy smak.
 
reklama
Dzięki Kaamaa, będę próbować wszystkiego. My kaszki jemy Holle- bezsmakowe i sama do nich robię przeciery owocowe. TEraz jemy jabłko z bananem.
 
Dobrze żebyś mu najpierw mieszała ze swoim mlekiem i z czasem coraz więcej Nutramigenu dodawaj z tymi przecierkami, powinien się przekonać :tak:

Ja z Julią też miałam taką przeprawę, więc jak będziesz chciała o coś zapytać to wal jak w dym zawsze służę radą.
 
Livastrid- u nas problem tylko z tym nabiałem, tak to mój Igor jeżeli chodzi o jedzenie to jest złote dziecko, co mu nie dasz to zje :tak::tak:
Kaamaa- dzięki, napewno będę pytać, bo łatwo z tym moim ancymonkiem nie będzie:no::no:

Lelek tu u nas jest ekspertem od jajjek to może nam określi do jakiego przedziału wiekowego można mówić o młodych jajkach :-D:-D:szok: Co bym nie musiała mojego M. na próżno fatygować, bo może się okazać, że jego jajka już się nie nadają :szok::eek::szok::szok:
 
Ha ha, moj m ma 30lat i uwaza sie za mlodego, tak ze spoooko:-D pewnie Wasi sa w podobnym wieku. Tylko ze moj twierdzi ze do smierci bedzie mlody i piekny:-D:-D
 
Livastrid czekaj czekaj Ty jeszcze chyba na kryzys średniego wieku jesteś za młoda :-D:-D

Jeszcze nie czas na małolata.:-D

kaamaa zalujesz mi mlodszego:-p i tak do mnie starsi faceci lgna nie wiedziec czemu:sorry:

hmm dziecko mi zrobil za pierwszym zamachem, wiec chyba takie stare nie sa:-D:-D chyba powinnam dzis dostac w dzioba:-p widzisz, Lelek moj ma 35;-) i odmladza sie przez odchudzanie:-D

Wika, ja mam tak, ze co nie dam to na dzien dobry znajduje sie na mnie:-D poza ziemniakiem, pasternakiem, marchewka i kukurydza. Moze jeszcze chwile musze z niektorymi nowosciami poczekac :rolleyes:.
 
reklama
livastrid staruszko to ile masz latek, bo jakos nie doczytalam?:-D ale spoko, najwyzej odkopie a zamk.

Ja zrobilam porzadek w papierach, zamknelam w segregatorach rok 2010. Troche tego sie nazbieralo, nie mam gdzie tego trzymac
 
Do góry