reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Livastrid- patrzeę na Twoje suwaczki i Twoja Niuncia obchodzi dzisiaj 5-miesięcznicę. Najlepszego dla niej :)) oby nic z jej buzi nie lądowało na mamusi:-D:-D Poczekaj może jeszcze chwilkę z nowościami, skoro wypluwa to moze nie jest jeszcze gotowa.
 
reklama
Livastrid nie śpiesz się tak Julka była na MM od 4 do 5 miesiąca jadła tylko jabłuszko i marchewkę, a Ty karmisz Małpkę piersią więc jakiekolwiek jedzonko powinno do 6 miesiąca poczekać.

I oczywiście od Nas też takie małe miesięcznicowe 100 lat :-)
 
Lelek staruszka ma do czerwca 28 lat;-)

dzieki za zyczonka, mala pojawila sie na swiecie o 22.59, zgodnie ze stwierdzeniem poloznych - "przyjdzie na swiat przed 23":-D

Karmie moim mlekiem, ale jej przestalo starczac juz na poczatku stycznia. Wiec w ruch poszla kaszka manna. Od 2 tygodni dostaje papki, no widocznie do niektorych musi dojrzec
 
Przyłączam się do życzonek dla małej :tak:
Doczytałam o tym wściekłym psie Wika ,a jak duży ma być kieliszek???:eek:pytanie godne blondynki hahaha.

Tulę wszystkie , jak Was przelatywałam to widziałam wynik bety pozytywny tylko już zapomniałam kto to był ,a więc GRATULUJĘ i trzymam kciuki:tak:
 
Wszystkiego dobrego dla coreczki :-)
Wiecie co, odpalilam wujka google i przewertowalam kilka tematow i doczytalam sie, ze czasem bromergon wydluza cykl i to sporo, wiec to pewnie sprawka leku ;-)
 
e no musze sobie postekac;-):sorry:

w sumie to mi wypluwa ryz z warzywami. Kaszki ryzowej tez nie chce jesc. Moze to wlasnie ryz jest problemem. Inne rzeczy zajada, nie cuduje typu makaron, miesko czy jakies dziwne owoce. Daje to, co lekarz zezwolil.

Mi zlecono by dawac juz inne jedzenie nawet gdy karmie. W ogole odnosnie wlasnego mleka to juz mi sie konczy, bo doje dwa razy na dobe. I juz pare dni temu raz dziennie dostaje butle z Nanem
 
reklama
Do góry