reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hello
nasze imprezki poszły juz w nie pamiec ;-) w sumie Adwent jest wiec grzeczne jestesmy ale tak wieczornie mozemy zorganizowac sobie np herbatkowy wieczorek bb co wy na to ? :-D ja czestuje do herbatki biszkoptowym jabłecznikiem :cool2:
 
reklama
wika8- Napisałam artykuły nawet szybko mi poszły weny dopisała:) A jeśli chodzi o pracę to mam już plany pracy, bibliografię i niebawem biorę się za pisanie pierwszego rozdziału ;)
fleur- Hehe no właśnie... zamienimy imprezki, na plotkarskie herbatkowe wieczory:) Hmmm biszkoptowy jabłecznik brzmi pysznie!:) Ja jestem za i polewam herbatkę cynamonową, ktoś chętny?:)
 
Hej sobotnio :)

Ja po wstępnych porządkach przedświątecznych już jestem, zakupy spożywcze porobione, jutro się lenię :)))))

Zostało coś dla mnie tego biszkoptowego jabłecznika?? Czy żeście wszystko zjadły? :)))
 
Anna25- Melduję się:) Mam chwilkę na pogaduchy:) Mam dziś wolne więc posprzątam w domku i mam kilka artykułów do napisania na uczelnie, aale na razie zrobiłam sobie herbatkę cynamonową :)
jak ja nie cierpię cynamonu:-p:-D
jak tam artykuły, napisane:confused:
Dziewczynki co u was? dawno mnie tu nie było bo przyśpieszyliśmy starania, ale pamiętam o was i trzymam kciuki za wasze przygotowania. To kiedy zaczynacie staranka? bo sie nam wszystkim pozmieniało:-D
u nas przygotowania ruszają za równe 11 miesięcy - wg planu bo różnie może być:zawstydzona/y::-Drany jak to strasznie długo:sorry2:

Hej :)

W końcu weekend :)) Piątek- będzie się działo- jak to mówi mój M. :-D:-D A tu nie ma nikogo!!!:szok::szok: Dawno tu u nas nie było żadnej imprezki!!! Chyba się starzejemy!!!!!:szok::szok:
te co najbardziej imprezowały zaciążyły więc pozostaje nam dołączyć do herbatki i ciacha:cool2::-D:-D:-D

Patrycja widzę że podobny suwaczek mamy:cool2:
 
Agatko a dzięki dzięki szkoda tylko że ma te 3 miesiące, wolałabym żeby były na nim tylko te dwa dni:sorry2::-D
to poproszę herbatkę z sokiem malinkowym:tak:
ja wogóle nie trawię egzotycznych przypraw- cynamonu, curry i jeszcze kilku innych:sorry2:
 
Witajcie :) Suwaczek z odliczaniem do wiosny uradował mnie również :D
Myśmy ustalili sobie, że posprawdzamy zdrówko i zaczniemy jak się uda od sierpnia.
Ale jak tu wstawić suwaczek - mówi mi, że nie ma już u mnie miejsca?
 
reklama
Do góry