reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej, a no cichutko:-) moze dlatego ze nasze staranka sa dopiero w planach no i nie ma tych emocji, przyjdzie @ czy nie?

Ja to nie jestem obeznana w tym forum i prosze powiedzcie mi o co chodzi z tym zamknietym forum? jak tam wejsc?
 
reklama
Hej :))

Ja wzięłam dzisiaj dzień opieki na dziecko i niby mam wolne, ale cała lista rzeczy do nadrobiienia w domu... Ehh

Lelek- do zamkniętej grupy musisz dostać zaproszenie :)
 
hej:)
mało mnie ostatnio :( niestety Sebuś źle sypia w nocy spi po 1,5 h budzi się z płaczem i zasypia znowu i tak w kółko :( ja ledwo żyje:( waży 6140 g :) więc dobrze. No i podałam dzisiaj pierwsze jabłuszko, ale było zabawnie:p
pozdrawiam Was wszystkie jak sie ogsrnę to się odezwe:)
 
na początek witam nowe koleżanki:-)
mało i mnie tu ostatnio, ale jak wszyscy zabiegana, a Święta tuż tuż...
na szczęście po Świętach dostanę w końcu parę dni urlopu:tak::-D
miłego dzionka wszystkim pomimo paskudnej pogody za oknem (przynajmniej u mnie:-p)
 
Hej :))

Mało mnie ostatnio, ale nie mam kompletnei czasu na bb. :(

Pajkaa- na pocieszenie CI powiem, że mój I. też się budzi jesxzcze w nocy a ma już 10 miesięcy. I też ma gorsze nocki po którym nie wiem jak się nazywam.......Ale wierzę, że to się niedługo zmieni :)) Karmisz Małego piersią??

Miłego tygodnia dla Was :)
 
reklama
Dziewczyny!!!!!!!!! Czy Wy jeszcze zaglądacie na ten wątek????

U mnie notoryczny brak czasu....... a tu trzeba coś na Święta przygotować... CIekawe kiedy???

Miłego wieczorka :)
 
Do góry