reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
No i udało mi się większość rzeczy pozałatwiać, ale jeszcze kilka zostało na jjutro ale to już mały pikuś :))

Miłego wieczorka :)
 
KrolowaFal- Oczywiście, że Cie pamiętamy:) Trzymam kciukasy za dwie kreski:)
maron- No to przyśpieszajcie starania:) Trzymam kciuki:)
Mama Stacha- Witaj:)
Wika8- Dobrze,że pozałatwiałaś sporo spraw, ja wręcz przeciwnie, przeciągnęło się nagranie w telewizji i musiałam kilka rzeczy odwołać bo się nie wyrobiłam:/
 
Czesc :)
Ja juz po jednych badaniach ;) Trzymajcie kciuki ;)
Agatka no kto wie, kto wie, maz dzis troche ,,przypieszyl starania'' ;)
 
Maron odliczam do drugiej rocznicy.

Agatka a gdzie ty się znowu wybierasz? Znowu jakieś wakacje? Powinnaś się starać a nie rozbijać po świecie!! ;-)

A co tam u was dziewczynki?
 
Czesc dziewczyny:)
Dolaczam do grona starajaych sie na 1012 rok:) plan jest ambitny: syn na maj 2012:D Mam nadzieje ze wszystko pojdzie bez problemowo. Przy corce starania trwaly 2 cykle:) Pozdrawiam Was serdecznie:)
 
Witajcie:)
Nie było mnie chwile ale to dlatego że poprostu zbytnio nie miałam o czym pisać i dużo zajęć przed świętami :sorry:
wczoraj zaliczyłam wizyte u teściowej, która wróciła z Włoch mały dostał strasznie dużo rzeczy jakieś autka gumowe do kąpieli, okrycie kąpielowe, troszke ciuszków, ręczniki, ja dobrą kawusie dostałam, oliwe z oliwek, tuńczyki w puszkach, a G. troche ubrań i swoje prosciutto crudo mi to śmierdzi wieprzem A po za tym mały dzisiaj mnie nad ranem tak rąbnął że nie wiem czy jakiś siniak koło oka mi nie wyjdzie masakra nie wiedziałam co się dzieje Teraz kulturalnie szaleje zaliczając dzisiaj ente uderzenie jakiś dzień siniaków i uderzeńDzisiaj piekę piernika, ale to dopiero jak Grzesiek wróci, bo nie mam co z młodym zrobić a do tego czasu będę tu gdzieś:-p

witam nowe mamy:)
 
reklama
jeeeeeej ale pusto :-(

jutro nie wiele będę miałA czasu więc korzystając z wolnej chwili :-)

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!
 
Do góry