reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej poniedziałkowo :))

Agnieszka wszyskiego najlepszego dla Was w dniu Waszej drugiej rocznicy ślubu :))) Samych słonecznych dni :))

Agatka też nie lubię, jak jest impreza, ja się naszykuję, a goście mało zjedzą :( Nie wiadomo co potem z taką ilością jedzenia robić !!! A imprezka, hmmm, kiedy zaczynamy???

Aga- ja już nie pamiętam kiedy ostatnio jeździłam na rowerze!! Chybą przed ciążą i to sporo przed!!! Jakoś mi nie po drodze ostatnio z rowerem, a szkoda :(

A ja jadę dzis do fryzjera na farbę i lekkie ścięcie :)
 
reklama
Witam również w nowym tygodniu:)

Dołaczam sie do życzeń dla Agi, w drugą rocznice ślubu- Duuuuużo miłości dla Was :*

Ja ostatnio na imprezki staram sie nie szykować za dużo jedzenie. Nigdy nie robię na ciepło żadnych mięs, żadnych jajek w majonezie itp., jest maks. jedna sałatak a głównie to deska serów, kabanosiki i dobrej jakości kiełbaska, oliwki, marynowane cebulki, czosnek itp., granki z masłem czosnkowym i owoce. Każdy dostaje "wykłaczke w dłoń" i zwykle wszyscy są zadowlenie :) Bo łatwiej przegryzać niż jeść talerze sałatek, mięsa itp.
Choć faktycznie zwykle zostaje z ciastami, bo nie potrafie sobie odmówić nie pieczenia ich :)

Wika- ja dziś zapisuje sie do fryzjera, czas odświeżyć rudy :D A zmieniasz kolor włosów czy tylko odrosty i odświeżenie??
 
Wika- ja dziś zapisuje sie do fryzjera, czas odświeżyć rudy :D A zmieniasz kolor włosów czy tylko odrosty i odświeżenie??

Nie zmieniam, boje sie eksperymentów. Farbuje na sredni braz. Zero szalenstwa. A rudy to bardzo podoba się mojemu M. :)) Oszalałby ze szczęścia jak by mnie zobaczył w takim kolorze. A ja moze sie kiedys odwaze :) sorki, za brak polskich znakow, ale pisze z igorem na kolanie :)

jhgytvdytrgvhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh a to od niego dla Was, bo sie popadl do klawiatury
 
Wika- odwagi, kochana...to tylko włosy...a z kolorem to juz w ogóle fajna sprawa bo jak Ci się nie spodoba to zaraz można go zmienić :) Raz na jakis czas trzeba zaszaleć...jak nie teraz to kiedy?? Jak będziesz siwiejąca babinka??

tylko pamiętaj...po zmianie daj sobie min. tydzień na przyzwyczajenie :) Ja często w pierwszy dzień rycze co ja zrobiłam a potem jestem zadowolona :)


P.S. Ja mój rudy tez dla męża zrobiłam bo jemu sie taki kolor bardzo podbał heheh:)
 
reklama
Do góry