reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
witam się-nareszcie weekendowo:-D:-D:-D:-D:-D
oj potrzeba mi tego weekendu strasznie:-)
mieszkanko w sumie ogarnięte, pranie zrobione,babka upieczona zostały tylko zakupki i luzzzzzzzzik
Agnieszka ja też muszę kurtkę kupić,a ostatnio jak poszłam po mieście za nią połazić to botki kupiłam:zawstydzona/y::-D
Wikuś kochana podrzucę Ci moje 4 płytki ze zdjęciami, wywołaj mi też proszę:sorry::-D:-D:-D
 
Witam :)

Czekam na M. jak wróci z pracy i śmigamy na szał zakupowy :))

No nazbierało mi się trochę zdjęć. Ja wywołuję na Allegro u użytkownika FotoLabo. Z czystym sumieniem mogę go polecić :))

Dobra lecę podszykować trochę obiad i położyć Igora spać :)
 
ja też czekam aż M wróci z pracy...i żurek zrobi,bo wywar mam gotowy:-D
zaraz obczaję co to za allegrowicz to może w końcu porządek ze zdjęciami zrobię:rofl2:
a u mnie piękne słoneczko świeci, nie wierzę po 3 dniach pełnych zimna i mgły, dobrze że z ranka pościele wyprałam:rofl2:
 
A ja właśnie wróciłam z uczelni. Wykłady od 8 rano są bardzo wyczerpujace.
Zaraz zabieram sie za pieczenie szarlotki z budyniem i ciasta marchewkowego na jutrzejsza imprezke imeninowa mamy.

Ja ostatnio tez wybierałam fortki do wywołania (pisłam Wam o tym). wybrałam 303 sztuki zdjęć które już ładnie prezentują się w albumie. Ja fotki wywoluje w Rosmannie (dobra jakość i można też przesłać przez internet a potem odebrać w wybranym Rosmannie)

Działają, działąją :)) Chociaż wolimy bez, no ale cóż, narazie siła wyższa :))

Wika- my tez wolimy bez gumek :D Wiec ostatnio ilość zbliżej zwieksza się zaraz po @ gdy istnieje względna nie płodność:). Choć ostatnio kupilismy Unimil Skyn- nie sa z lateksu i mają być cienkie jak druga skóra i musze powiedziec, że oboje czujemy różnice na plus
product.jpg
 
hejka
Pozdrawiam serdecznie koleżanki i życzę miłego weekendu:)

My mamy gości i jest super.
Byłam na zakupach i kupiłam kurtkę.W BENCHU. jest wyprzedaż i znalazłam coś dla siebie aaaa i nie zapomniałam także o szaliku i rękawiczkach:))jestem zadowolona:)))

A jak u was mija weekend?
 
Czesc baby:-)
Agnieszka, ja tez obkupilam sie zimowo, czapke i szalik w granacie, ale rekawiczki chcialam ze skory i nie bylo takich, jak chcialam. Poczekam jeszcze troche, moze sie cos trafi.
Devi, Ania, my zdjecia wywolujemy online, najczesciej w Aldi. Devi, ale z Ciebie gospocha, tak sie kulinarnie przyszykowac:-)) Chwali sie:p

U mnie spokojny weekendzik bez szczegolnych niespodzianek.
 
hej Aga:)
Zakupy zimowe jak najbardziej wskazane bo zima idzie wielkiiiimiiii krokami :tak:
U nas w środę w nocy ma być 0 stopni :szok: brrrrr :eek:
Ja kupiłam szaliczek i rękawiczki takie mięciutkie i milusie.
Mam nadzieję że nie długo dokupisz sobie rękawiczki dla siebie :-)
 
eee no, widze, ze dziewczyny gotowe na atak zimy :) Super...teraz czekamy na pierwsze płatki sniegu, które moga pokazyac sie tak 19.12 :D

P.S. Ciacha już upieczone :D
 
reklama
Do góry