reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
hej Dziewczyny nie odzywam się, bo nie mam czasu. Praca praca praca
Czasem Was podczytam, ale już jak zbieram się do odpisania to Milenka krzyczy "mammooo" hihi
a co do zdjęć ja starm się wywoływać na bieżąco, bo potem giną płyty, psuje się komp itp. wten sposób nie mam prawie zdjęć ze slubu Ja odkąd mała się urodziła wywołuje co jakies 2 mce, a albumów mamy już sporo

Agnieszka fajnie, że obkupiłaś się na zimę -ja coś kurtki nie mogę kupić, chciałabym białę krótką ewentualnie czarną, nic nie mogę znaleść
 
a mi główka odpada:( az sie szybciej zmyłam z imieninowego obiadku...

Ciacha moje wszytkim smakowały a najbardziej podobały sie pszczółki z marchewkowego ciasta :)

Jedna dla Was:

Uploaded with ImageShack.us
 
Anna25- Ja też jeszcze niegotowa na atak zimy:)
Devi- Ciacho suuper:)
Aga29- U Ciebie jeszcze tak ciepło, że na rowerkowe wycieczki się wybieracie? u mnie ziimno:)
agnieszka.kk- I jak po zakupach? jakieś zdobycze?
U mnie goście poszli wczoraj pozno o dziwo się zasiedzieli:) Ale to fajnie, ale zła jestem bo się narobiłam, nagotowałam, że hej. A prawie nic nie zjedli:( a tak się namęczyłam(bardzo lubię gotować) i na marnę;/
 
agnieszka.kk- a ja wręcz przeciwnie, co nie pójde na zakupy to wychodzę zła bo nie ma nic fajnego.
A co do urodzin, to tak mówili, że są po obiedzie. Eeehh... Teraz będę to jadła przez kilka dni;p
 
reklama
Do góry