reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
hej :)

NIe mam czasu zbytnio, ale tak wpaść i nic nie skrobnąć to grzech :))

U fryzjera ok :) Farba i cięcie to samo co ostatnio. Może na Boże Narodzenie odważę się na coś innego :)

Daffi- łelkom bak u nas :)) I najlepszego dla Julci z okazji 10 miesiąca :)) Toż to kawał dziecka już jest :)) Niedługo roczek będziesz przygotowywać :))

Agatka- sushi, hmmm. Zjadłabym :)) Za 2h będę u Ciebie (tyle zajmie mi droga ode mnie do Wa-wy), tylko mi zostaw troszeczkę :))

:ninja2:Może zajrzę później :))
 
Agnieszka wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu!
Devi dobry sposub na imprezy, ja tez takie lubie...bo nie lubie gotowac. Tyle ze u mnie M lubi szkoda ze tak zadko jest w domu
Wika ja sie dlugo nie moglam na czerwony zdecydowac kolor ale jak sie juz zdecydowalam to bylam mega zadowolona. Tylko ze ja mam ciemne wlosy i szybko robi sie rudy

U nas weekend niewesoly bo dowiedzielismy sie ze zginal na budowie kolega meza.
Mielismy pomyslec o kolejnej dzidzi bo ten weekend byl idealny...ale jakos zadne z nas nie mialo nastroju. A moj M jest tylko raz na tydzien wiec ciezko wcelowac. Poczekamy chyba jednak na to Euro...tylko ze bede chyba ostatnio na watku bo czytam ze wszystkie juz teraz startuja. Powodzenia wiec zycze &&&

Pozdrawim wszystkie!
 
Dzień dobry z zimowego Wrocławia. Dziś ranao było 0 stopni snieg8_(www_e.gif

Ja już w pracy bo P. dziś do Gorzowa musi pomykać, popijąc więc już cieplutką kawke i patrze na sterte dokumnetów do zaksięgowania...jutro 20-sty-świety dzień dla księgowej

Agatka- ja uwielbiam sushi. Mój mąż, jak dla mnie, robi pyszne :D Ale jak bedę w Wawie to chyba sie do ciebei wprosze is próbuje twojego :p
Zuskas- to faktycznie masz utrudniona sytuacje z mężem...raz a intensywnie :)
 
devi- zapraszam kochana, ale ja nie jestem zawodowcem;p! Warszawa też zimna. Pojechałam rano na zajęcia ale okazało się ze odwołali, bo coś tam. A do pracy mam dopiero na 15 wiec wróciłam do domu:)
 
agatkaa- a kto z nas jest zawodowcem?? Chyba tylko Ci co skośne oczeta maja:)

Mój mąz takie sushi robi :
 

Załączniki

  • a33b3aad8c.jpg
    a33b3aad8c.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 18
reklama
dzięki Aguś:-)skorzystam:tak:

Anna25- Ja też jeszcze niegotowa na atak zimy:)
/
to jest na dwie:-)
W takim razie dziewczyny zapraszam na imprezkę:) Jedzonko już mamy:)

Dobranoc:)
na imprezę zapraszasz i dobranoc:szok::-D:rofl2:a balony i trąbki masz??:rofl2:
Agnieszka, Tys sie nie pochwalila, a jam slepa jest: Wszystko naj z okazji rocznicy!!!
Wika, dawaj fote z nowym fryzem!:-)

A ja odpoczywam i pije cole:-)
po pierwsze
Agnieszka wszystkiego naj naj naj:-)

po drugie
Wika pokaż fryzik:tak:

a po trzecie
Aga dawaj colę bo mi się skończyła:-p:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry