reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Z nad kubka gorącej kawy witam się z Wami przysżłe mamusie 2012 :D
Cisza tu dziś staszna....

Wczorajsze testowanie wykazało brak owu. a dzisiejsza tempka spadła o 0,10 i wyniosła36,38- troche niska :/ a dziś 15dc na planowanych 30...no zaobaczymy co będzie....oby @ przyszła w terminie
 
reklama
po 12-stej a tu wciaz cisza.... pracujecie czy macie już weekend??
Witam się piątkowo i weekendowoooo:)
U mnie od rana czasu brakuje na kompa,trochę w kuchni jedzonka przygotowałam i dom ogarnęła bo dziś przylatują do nas goście a teraz śmigam odprowadzić małego do przedszkola a potem z M na zakupy:))

Wpadnę do was później jak M pojedzie na lotnisko a teraz pozdrawiam was i życzę miłego dnia:))
 
ja mam usprawiedliwienie, bo..... byłam w pracy !!

Do mnie dziś przylazła @@@- po tygodniu!!!

Dobra lecę do Igora potarzać się trochę na podłodze :))

Pozdrowionka :)
 
Czesc,
moi goscie juz pojechali, wiec na dobre zaczal sie weekend:-)
wika, jak przyszla@ to wiesz przynajmniej na czym "stoisz":-)
U mnie mexyk, bosmy sie pochorowali...
agnieszka, agatka, fleur i inne dziewczyny pozdrawiam serdecznie!
 
cześć
ja oragnizuje z mamą na jutro przyjęcie niespodzianke dla babci i nie mam czasu ,a w międzyczasie robie jeszcze przetwory na zime , już prawie wszystko gotowe jeszcze tylko M tort zrobi no i takie organizacyjne sprawy zostały.

Devi w czasie owu może być spadek tempki i potem skok także bądź czujna jak ja mierzyłam tempke w jedym cyklu to właśnie tak było rosła, potem spadła potem znowu urosła i dwa dni przed @ spadła.

witam wszystkie czy są jakieś nowe bobo wieści?
 
Hi i ja melduje :) jestem troche zabiagana bo rano praca pozniej musiałam posprzatac i zaraz ma przyjsc koleżanka na kawe i plotki wiec pozniej zajrze do was ogólnie u mnie ok pozdrawiam Was Wszystkie i buziaki pa bede pozniej na :cool2:
 
Cześć dziewczynki:) ostatnio troszkę was zaniedbałam, ale przez weekend nadrobię. Co prawda jutro mam imprezkę, urodziny brata, więc od rana w kuchni:)Ale wieczorem do was wpadnę:)
 
Wika i jak tam po tarzaniu się na podłodze? ;-)
...i @ jednak przyszła czyli gumki działają ;-)

Kobietka ale babcia będzie miała super niespodziankę :tak:fajnie i na pewno bardzo się ucieszy :happy2:

Fleur jak po odwiedzinach koleżanki?

Aga Twoim goście już pojechali a moi własnie jadą :-D za godzinę będę miała dwie osoby więcej w domu :tak:

Agatko miłej imprezy urodzinowej życzę,baw się dobrze :tak::-)

Devi a co tam u Ciebie słychać?

Ogólnie dzień spędziłam w kuchni na przygotowaniu pyszności dla gości.Byłam także na zakupach,kupiłam kilka ciuszków ale kurtki nie wkurzyłam się ale już wyluzowałam i jutro ponownie ruszam do miasta w poszukiwaniu kurtki :-)

A jak tam u was?
 
reklama
Wika i jak tam po tarzaniu się na podłodze? ;-)
...i @ jednak przyszła czyli gumki działają ;-)

A jak tam u was?

Działają, działąją :)) Chociaż wolimy bez, no ale cóż, narazie siła wyższa :))

Potarzałam się i przy okazji powycierałam trochę kurzu z podłogi, nie mówiąc już o Igorze, który ostatnio ciągle chodzi brudny :))

A ja właśnie wybieram zdjęcia do wywołania, bo chce powkładać je w antyramy i zawiesić na ścianie w sypialce. I ciężko mi jest się zdecydować na jakieś konkretne zdjęcia. A miałam już iść spać......... ehhhhhh
 
Do góry