reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Aga- tylko tak się zastanwaiam po co nam to testowanie...wczoraj P. wrócił ze spotkania w firmie i już na wejściu zapowiedział, że firmowe spotaknie wigilijnie połączone ze szkoleniem gdzieś pod Wawa planowane je pomiedzy 14-16.12 a moja grudniowa owulacja ma wypasc miedzy 14-16.12 :D no i mamy zgryza :/
 
reklama
Witam kochane. Ja jestem na zwolnieniu.;) Rozchorowałam sie jakiś wirus paskudny,ale mam czas zeby sie wyleżeć;)
devi nawet jeżeli nie wtym pierwszym cyklu to może w następnym uda się wam zgrać. Z mojego krótkiego co prawda doświadczenia wiem, że nasi M nie lubią przytulać się na zawołanie bo akurat owulka jest.. Radzę więc wyluzować, choć wiem że dla nas to nie łatwe ;) Trzymam kciuki.

ilonka trzymam kciuki za magisterkę mój M też właśnie pojechał oddać parce do promotora, a ja jestem jego redaktorem naczelnym ;)

wika gumiki gumkami ale może ;) &&&&&&&&
 
Ewula- dzięki za słowa otuchy, jednak problem polega na tym, że to mojemu bardziej zalezy żeby wstrzelić się właśnie w grudniowym cyklu i sam się dopytuje kiedy dokładnie ma działać. Więc myśle, że na komende " Jest owu" on bedzie zwarty i gotowy do działania :) Poza tym jeśli w tym cyklu nie wyjdzie nastepe próby dopiero w maju :) Grudniowe stranko jest specjalnie na zyczenie P. :)

Aaaa i dużo zdrówka życze :)
 
devi no to trzymam kciuki.Z tą owulką to nie zawsze jest tak regularnie więc nie wykluczone że ten grudniowy termin się troche przesunie ;)
 
pożyjemy-zobaczymy :) Ale P. jest tak nakrecony ze już się pytał wczoraj czy jak się uda to czy na Wigilie bedziemy juz wiedziec czy jestem w ciązy. Tak to przezywa ze czasami sie zastanawiam kto w naszym zwiazku jest kobieta a kto mezczyzna heheh
 
Aga- tylko tak się zastanwaiam po co nam to testowanie...wczoraj P. wrócił ze spotkania w firmie i już na wejściu zapowiedział, że firmowe spotaknie wigilijnie połączone ze szkoleniem gdzieś pod Wawa planowane je pomiedzy 14-16.12 a moja grudniowa owulacja ma wypasc miedzy 14-16.12 :D no i mamy zgryza :/
Devi poczekaj i zobacz co Ci powiedzą testy a może jednak uda się strzelić dzień wcześniej lub później:)
Witam kochane. Ja jestem na zwolnieniu.;) Rozchorowałam sie jakiś wirus paskudny,ale mam czas zeby sie wyleżeć;)

ewula zdrówka życzę,kuruj się kochana i zdrowiej jak najszybciej:))
Śliczny masz suwaczek świateczny:)))))))

A ja mam dziś wolne,praca przez agencję ma swoje uroki i zgrzyty ehhh:-/
Także dziewczyny zaczynam dłuuuuuugi weekend:))
Ogarnęłam cały dom,gościu od pralki był i wymienił programator więc pranie także zrobione,teraz z niecierpliwością czekamy na gości:))
 
Ostatnia edycja:
Hej :))

Z tego miesiąca ciąży u mnie raczej być nie powinno, więc się nie nastawiam w żaden sposób;-);-)

Devi to trzymam kciukasy za pomyślne testowanie:tak:

Agnieszka miłej pracy życzę :)) Do mnie też możesz wpaść, jak skończysz u siebie, bo u mnie dalszy ciąg remontu i kurz mam już dosłownie wszędzie!!!!

A ja dzisiaj mam święto :)) Ale co z tego, jak do szkoły i tak jechać musiałam:angry:
 
Agnieszka miłej pracy życzę :)) Do mnie też możesz wpaść, jak skończysz u siebie, bo u mnie dalszy ciąg remontu i kurz mam już dosłownie wszędzie!!!!
Witaj Wika:)
heh dziś mam wolne i jutro także bo firma w piątki nie pracuje do odwołania a dziś popsuły się maszyny więc do pracy wybieram się w poniedziałek:)))))
...a co do sprzątania to okej daj znać jak będziesz miała koniec remontu to wpadnę z moim mopkiem i ogarnę Ci chatkę :-D:-D
 
Devi- owulka owulką, a Wy róbcie swoje :))). I tak jak piszą dziewczyny, cykl Ci się przedłuży lub skróci o kilka dni i już owulka będzie w innym termienie. Tak więc głowa do góry :) Będzie gites :)

Agnieszka- to jesteśmy umówione. :))) Czekam na Ciebie i Twojego mopka :)))

Ewula- zdrówka życzę. Wyleż się porządnie :)

Miałam jechać na zakupy, ale nie wypaliło i się trochę nudzę!!! Znajdzie mi kto jakie zajęcie??? :))
 
reklama
Do góry