reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
cześć

dziewczyny mam pytanko, od dwóch tygodni mnie niepokoi kłucie w szyjce macicy, miałyście coś takiego??
w sumie na początki nie zwracałam na to uwagi, ale teraz zaczyna mnie to drażnić, co prawda we wtorek ide do ginka i się
pewnie o to zapytam, ale chciałam się upewnić czy u was też to występuje?
obawiam się, ze jakaś nadżerka albo zapalenie mi się przygruchało, ale upławów nie mam

agnieszka miłej wycieczki, pogoda jest cudowna więc nic tylko jeszcze z niej korzystać :)

aniu
siła wyższa, nic nie zrobisz, a kiedy ci się @ zaczął??

ewula, KrólowaFal szkoda, ze @ przyszedł, ale kolejny cykl starań przed wami, głowa do góry!!!
 
Ilonka dziękuję ;-)


ewula Dziś masz urodziny i dopiero teraz się chwalisz?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :happy:
kwiaty088.gif



A co u reszty dziewczyn?
 
reklama
Dziewczyny ale u mnie pięknieeee,słoneczko ładnie świeci i jest ciepło bo+17 :szok: szok normalnie a jest prawie 15 godzina :tak:
Nie długo pójdziemy na mały spacer a potem wracam i muszę poszukać prezentu dla bratanicy na święta bo już po woli się rozglądamy :-D No i muszę po woli zacząć myśleć nad 4tymi urodzinami syna :tak:Trzeba będzie zaprosić jego gości :-)
 
Do góry