reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Aga- z rana było +2 a noc napewno na minusie było skoro rano musielismy szyby skrobać. Teraz świeci słonko wiec myśle że tez ok. 10 bedzie :)
Co do zimy to dziś w pracy koleznka mówiła, że w radiu mowili ze w PL za 2 tygodnie ma być po -20:szok: Mam nadzieje ze to zart:dry:
 
reklama
Co do zimy to dziś w pracy koleznka mówiła, że w radiu mowili ze w PL za 2 tygodnie ma być po -20:szok: Mam nadzieje ze to zart:dry:

Devi nie strasz!!!!!! Ja nie nawidze zimy!! Tamtą przesiedziałam w domu, bo byłam na L4, ale teraz nie uśmiecha mi się jeżdzić w takie zaspy i mrozy poniżej 20 stopni do pracy!!

U mnie teraz też ciepło :)) Robię trzecie pranie i wszystko ładnie schnie na dworze.
 
Dzięki Aga, samopoczucie już ok. Przydał się weekend na relaksik i poukładanie kilku spraw :))

Święta mogą być białe, tzn, takie powinny być, ale reszta zimy niech nie będzie już taka sroga!!!
 
I ja witam po weekendzie

Wczoraj bylismy w knajpce na piwie i kolo nas usiadlo malzenstwo z 2 synami i 2 miesieczna dziewczynka...cudna, oczy mi sie do niej swiecily a maz sie ze mnie smial choc tez mial maslany wzrok.
Przyszlismy do domu i mowimy ze jednak trzeba sie postarac bo latka leca i jak bedziemy wydziwiac to w koncu bedziemy zastarzy a dobrego czasu idealnie nie trafimy bo zawsze jest cos nie tak. No i szpital ze znieczuleniem juz otworzyli po remoncie...Taaak tyle ze wczoraj mialam koncowke @ i na pewno nic z tego a czuje ze do nastepnego weekendu to nam minie zapal

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Witam sie po weekendzie u teściów na wsi pogoda była cudna piękne babie lato ,ale wczoraj rano musiałam wystawić auto na słoneczko bo sie oszroniło devi tak jak u Ciebie:tak: .

Dziś rano u nas w centrum mglisto było i miałam poranną depresje poniedziałkową, ale potem sie poprawiło.

Ilonko- mnie tak kłóje czasem ,ale przed @ zawsze ,a tak w środku cyklu to nie nie wiem jak ci pomóc.

Agnieszko - witaj .

Ewciu- STO LAT!!:-)spóżnione ,ale szczere

Agatko - oj współczuje bólu głowy

Zuzukus - to postarajcie sie wytrwać w swoich chęciach:tak:;-)

ja gotuje buraczki nakopałam u taty i babci na wsi bo niedługo zaczną marznąć, natre i nakłade w słoiki na zime.

Ja lubie zime , jak jest mroźna i jest śnieg, bo jak jest plucha to sie choruje częsciej, moja mama smarka , kicha i prycha ,a ja narazie nadal jade na actimelkach i serkach wiejskich z probiotykiem i sie trzymam jak narazie.No i duużo cytryny,czosnku i cebuli wcinam bo lubie do każdego sosu czosnek i cebulka ,a nawet do sałatek.
Ja już powymieniałam fleczki w kozakach wszystkich i odświerzyłam kurtke ,a chodze już w płaszczyku jesienno -zimowym bo cieplutki jest, a ja zmarźluch jestem.:ninja2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry