reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Cze babki,

u nas znow zapowiada sie piekny dzien, nawet sloneczko swieci:-).
Zuzkus, witaj:-) Tradycje macie rzeczywiscie fajna:tak::-) My trafilibysmy tym sposobem dwa razy w mundial, raz ze starszakiem, drugi raz, jak dobrze pojdzie, z namlodsza latorosla:tak:
Devi, witaj po raz kolejny:-D

U nas dzieki Bogu, na razie bezchorobowo:-)
 
reklama
Witam
Królowa Fal-i jak tam betka? &&&
devi-witaj ah takiej to dobrze :tak:
zuskus-witaj to jednak staranka beda ;-) to powodzonka i oby wszystko sie ulozylo no i zdrowka ja tez mialam nie ciekawa noc tyle co juz Domisiowi katarek przechodzil a tu wczoraj temp i nad ranem przyszedl z placzem caly rozpalony i mnie znowu gardelko cos boli jeny kiedy to sie skonczy oby nie bylo powtorki z rozrywki jak w zeszlym roku :confused2:
Anna-zycze trafnego strzalu:tak::-p
agnieszka-jak tam wyspalas sie;-)
 
Anna-wiem wiem domyslilam sie;-) ale ja juz Wam zycze zlotego strzalu:-)
agnieszka-a co sie nie uda! Uda sie uda zobaczysz i super jak humorek ok oby nikt i ic Ci go nie zepsulo
Biegne do chlopaczkow bo juz wzywaja mamusie do rysowania:-)
pa
 
Hej dziewczynki. Beta wskazuje na brak dzidzi. @ dalej nie ma więc nie bardzo to rozumiem. Od dzisiaj mam inny śluz. Normalnie dopiero zrozumiałam co to znaczy ciągnący...

A co tam u was?
 
Hejka!
Widze same znajome nicki :-)
Anna25 a co to za mistrzostwa?
KrolowaFal jak ja nie lubie takiej niepewnosci @ nie ma i w ciazy nie jestem...przerabialam to w sierpniu
Kasik i Agnieszka tez tu!


U mnie po czopku przeciwgoraczkowy noc spokojna, nie wymiotowal ale od poludnia goraczka znowu w gore i na 16.00 ide do lekarza bo na moje oko to moze byc cos anginowego...wrrr i znowu antybiotyk

Pozdrawiam
 
Agatko nie ma za co polecam sie na przyszłość

Królowa Fal- a zwykle masz regularne cykle i najważniejsze jak długie? może jeszcze jest zbyt wcześnie kiedy powinna być @??

Zuzus- witaj :)

Ja też strzelam dopiero po Nowym Roku więc szykuje sie babyboom w 2011:tak:.
Agnieszko to fajnie ,że mogłaś pospać dziś:tak:

ja wcinam właśnie obiadek:-p

 
Krolowa Fal- przykro mi że betka nie wskazuje na dzidzie ale nie trać nadzieji, poki @ nie ma wszytsko sie moze zdarzyć :)

Dziś na chwilke wstapilma do pracy po urlopie. Szukuje mi sie nie zly sajgon w tym miesiacu i chyba szybko zapomne ze dopiero wrocilam z wypoczynku :( Do tego caly weekend na uczelni :(

Lece na zakupy bo w lodowce tylko echo :)
 
reklama
Hej :)

JA też już po pracy... Jeszcze tylko jutro i weekend!!!
moi fachowcy już drugi dzień nie przychodzą!!!!!!!!!! ale jestem wściekła..... myślałąm, że na weekend będę miała już pposprzątane a tu d..a blada :((( Ciekawe, czy się utro zjawią! Jak ja nienawidzę takiej fuszerki!!!!

KrolowaFal- przykro mi z powodu betki :(( Ale tak jak napisała devi, póki nie ma @@ trzeba mieć nadzieję :)
Anna- jak tam spotkanie z koleżanką??
Agnieszka zazdroszczę spania do 8!!! Ja już nie pamiętam kiedy tak długo pospałam, ehhhhh
Kobietka- smacznego :)) Choć pewnie już po obiadku :)
Devi- ciężko jest się wbić w rytm pracy po urlopie!
 
Do góry