reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

agnieszka.kk- Oj wybawiłam się, cały czas tańczyliśmy z moim D. i z kolegami, super było. Tylko pogoda już coraz mniej sprzyjająca weselom, bo zimno;p. I oczywiście najadłam się jak to na weselach.
ilonka26- Ja też bardzo lubię wesela, tylko jakoś nie mogę tego welonu złapać;p Na każdym weselu na którym jestem dziewczyny się strasznie rzucają na welon:)

U mnie dziś ładna pogoda słoneczko świeci i nawet ciepło , a ja się lenię w domu;p Jutro rano na nagranie jadę, także muszę odpocząć.
Ewula- Sto laaat!
 
reklama
Ewula- sto lat!!!

A ja weekend spędzilam na uczelni :( A takie piękne słonko we Wro....choc dziś zrobiłam sobie wagary na jednym długaśnym wykłądzie i pojechaliśmy z P. zobaczyć stadion który się buduje na EURO. Był tam dziś Dzień Otwart i można było sobie wszystko pozwiedzać.Zapowiada się ciekawie :)
A wracajac podjechaliśmy do galerii i oczywiście, sponatnicznie kupilam sobie zimową kurtke w Reserved. Ostatnia zime przechodziłam w dówch cienutkich płaszczyk tylko na podszewce a ze ta tegoroczna zima ma byc podobna lub mrozniejsza to wole sie teraz zabezpieczyc :)

Lece poprasowac
 
Aga- jak to nie wolno wagarowac?! :confused:
Duża dziewczynka juz jestem i bede robic co chce...tylko jak sesja przyjdzie to bedzie krzyk i płacz ;) :oo:
Ale już tak mi się nie chciało..taka ładna pogodna dziś była...:-D

i równiez pozdrawiam :*
 
Aga- jak to nie wolno wagarowac?! :confused:
Duża dziewczynka juz jestem i bede robic co chce...tylko jak sesja przyjdzie to bedzie krzyk i płacz ;) :oo:
Ale już tak mi się nie chciało..taka ładna pogodna dziś była...:-D

i równiez pozdrawiam :*
o tym właśnie mówię :tak: i jak najbardziej masz prawo robić jak uważasz.

A gdzie reszta babeczek?
Halo gdzie jesteście?
 
agnieszka.kk- Tak właśnie zrobiłam, poleciałam w na szybki spacerek z psem, wzięłam prochy przeciwbólowe i skoczyłam do łóżka.:)
Aale masz super suaczek, jak na niego patrzę to aż mi się humor poprawia, uwielbiam święta, to taki cudowny, magiczny czas...jeszcze tylko 2,5 miesiąca...:)
Dobranoc dziewczyny:)
 
reklama
Do góry