reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wika - dziękuję , faktycznie już po i chyba sie zdrzemnę troszke , choć mam małe "ale" bo gulasz na jutrzejszy obiad jest do zrobienia i jak usne to sie sam nie zrobi ,a tak mi sie błogo po obiadku zrobiło.....:-)
Devi - oj to na dzień dobry masz dużo zajęć .
 
reklama
agnieszka-a co sie nie uda! Uda sie uda zobaczysz i super jak humorek ok oby nikt i ic Ci go nie zepsulo
Pozytywne nastawienie musi być :-)
A humorku nikt nie popsuł ;-)

Hej dziewczynki. Beta wskazuje na brak dzidzi. @ dalej nie ma więc nie bardzo to rozumiem. Od dzisiaj mam inny śluz. Normalnie dopiero zrozumiałam co to znaczy ciągnący...

A co tam u was?
Krolowa kochana tak mi przykro...nie będę oryginalna i napiszę jak piszą wszyscy że jest nowy sykl i nowa nadzieja,uszy do góry ;-)

Hejka!
Kasik i Agnieszka tez tu!

U mnie po czopku przeciwgoraczkowy noc spokojna, nie wymiotowal ale od poludnia goraczka znowu w gore i na 16.00 ide do lekarza bo na moje oko to moze byc cos anginowego...wrrr i znowu antybiotyk

Pozdrawiam
Tak Ja także tu.
Jestem tu prawie od samego początku.
W przyszłym roku zaczynamy z mężem starania o drugie dziecko,stawiam na rok 2012.

Agnieszko to fajnie ,że mogłaś pospać dziś:tak:[/COLOR]
Tak pospałam sobie i nawet wstałam wypoczęta :tak::-)

Hej :)
Agnieszka zazdroszczę spania do 8!!! Ja już nie pamiętam kiedy tak długo pospałam, ehhhhh
Wika kochana u mnie spanie do 8 to nie tak co dziennie lecz tylko od czasu do czasu i wtedy wykorzystuję to na maksa :tak:
Mam nadzieję że fachowcy przyjdą,kurcze bo byś mogła sobie już posprzątać i mieć czyściutko ehhh
u mnie dziś przyszła @ ;( i tyle ...
poczytam was sobie ;) pozdrawiam cieplutko
ewula tak mi przykro :-( uszy do góry kochana plisss ;-)

Nadrobiłam i teraz uciekam spać :-)
Dobranoc
 
Ewula i Królowa- przykro mi ze @ przyszła ale tak jak pisze Aga, mozecie juz zaczac myslec o nowych starnkach :)

Aga- ja pracuje choc wolabym spac ;) Jak to po urlopie bywa nie wiem w co rece włożyć ale powoli sie rozkrecam i lada moment powinnam byc bardziej aktywna na bb :)
 
reklama
Do góry