reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Laseczki, wróciłam do kraju :)

Jestem padnięta.....i tak tu zimno w Polsce...jeszcze kilka godzin temu wystawiałm bużke na ponad 30 stopniowym słonku...
life is brutal...czas wrócić do rzczywistosci :)

Oczywiście nie jestem w stanie Was nadrobic tak żeby każdej z Was coś odpisać. Widziałm, że dzieciaczki tu choruja lekko wiec zdrówka maluszkom życze a mamusia sił.

Królowa Fal- trzymam kciuki &&& ciekawe co wyjdzie i czy będziesz kolejna mamusia która nie wytrzymała do 2012 roku ;)

Agatkaa- ja właśnie na urlopie miałam @ tez wspomagany tylko ze duphastonem. Mam nadzieje ze najblizszy przyjdzie juz planowo po 30 dniach bo lada moment nasze pierwsze planowane staranka :) I wszytsko ma ladnie funkcjonować :)

Lece sie rozpakowac i spac :)
 
reklama
devi- Witaj! Doskonale Cię rozumiem, ciężko tak powrócić z pięknych wakacji, do pracy, deszczu itp :p
Mam nadzieję, że już będzie wszystko ok, a kiedy zaczynacie staranka?
 
Witaj devi fajnie ,że już jesteś czekamy na streszczenie jak odpoczniesz po podróży.

Agatka- dokładnie bo jak bierzesz luteine kiedy nie jesteś w ciąży to przyjdzie @, a jeśli jesteś w ciąży to luteina ją wzmocni ,więc nie trzeba sie obawiać ,że zaszkodzi ewntualnej fasolce, jeżeli np @ brak , na usg jeszcze nie widać ciąży to wtedy luteina też nie zaszkodzi:tak:,a jeśli masz problemy z cyklem to któryś hormon nie jest zgrany lepiej to wyregulować przed ciążą.Bo w ewentulanej ciąży jeśli będzie słaby progesteron w cyklu kiedy zajdziesz i będzie @ wywoływana przez luteine i w pewnym momencie ją odstawisz to może gwałtownie spaść ,a w ciąży to niebezpieczne ,dlatego przebadaj poziom hormonów w Twoim cyklu.
 
life is brutal...

and full of zasadzkach and sometimes kopas w dupas :))) Tak mnie kiedyś nauczyli uczniowie w podstawówce !!!!!!

I witaj na naszej polskiej ziemi :) Oczywiście czekamy na chociaż krótką relację :)) A jakieś pamiąteczki koleżankom z bb przywiozłaś ??? :)))))

Ja też nie mam dzisiaj weny na pisanie, bo po powrocie z pracy próbowalam ogarnąc trochę domek z kurzu ... ale przegrałam z kretesem!!! tego jest masakryczna ilośc!!!!

A i doczytałam że KrolowaFal testuje :) Więc trzymam &&&&&&&
 
Hejka!
Juz kiedys tu zagladalm ale potem mialam czarna serie i rzadko zagladalam na BB. Plagi dalej mnie nie opuszczaja bo dzis najmlodszy obudzil sie z popoludniowej drzemki z goraczka 39,5'C i wymiotami ale coz juz zdazylam sie przyzwyczaic ze jak nie urok to...

Plany na 2012 mamy jak najbardziej szczegolnie ze to mundial i to w PL a ja juz pisalam ze mamy takie tradycje :-D Mam nadzieje tylko ze sytuacja finansowa troche sie nam unormuje bo na razie maz byl bez pracy a i teraz na okresie probnym. Zobaczymy co dalej, byle zime przetrwac.

Sorki ze dzis tak o sobie. Postaram sie czesciej zagladac i wdrozyc sie w temat.

Pozdrawiam wszystkie staraczki!!!
 
Wika za to ja dzisiaj miałam takiego kopa do sprzątania, że szok:szok:ale to chyba ze stresu...niby w sobotę sprzątałam ale mimo wszystko trochę tego było:sorry:
ale zmęczona nieziemsko jestem, mam nadzieję że noc spokojna będzie :tak:
Królowa Fal kciuki zaciśnięte:-)
a co do pogody to M mi dzwonił że po przyjeździe kąpiel w morzu zaliczyli-śmieszne:-pa ja tu siedzę i marznę:-p
cześć Zuzkus:-Dmundial jak mundial :-pu nas w mieście będą MŚ w dyscyplinę w którą M gra:ninja2::rolleyes:to dopiero będzie powód do strzelenia w dziesiątkę:-p:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Zuzkus witaj :)

Ania - no nie dziwię Ci się, że dostałaś speeda na sprzątanie, stresik przed takim spotkaniem na pewno jest :) Ale będzie dobrze :) Znajdziecie wspólny język w realu :))
 
Wikuś stresika to miałam ale od dentysty i gorączki Przema:sorry:;-)
oby już dobrze było:tak:
a co do spotkanka to na pewno relacje zdam, choć może i Mijka wejdzie i się wyrazi bo jakiś czas temu tu pisała;-)
ja powoli zmykam spać, bo oczy się kleją, dobranoc
 
reklama
Do góry