reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Królowa fal , a kiedy dokładnie testowanie?
Aga- dziś jeszcze w pracy byłam zamulona , a teraz lepiej , myśle ,że to od zatok też może być bo teraz moją mame boli głowa i smarka więc nasuwa sie jakiś wirus na myśl.Jednak poza bólem głowy i tym dziwnym ciśnieniem nie ma gorączki ani innych symptomów , bolał jajnik ,ale to owu planowa i śluz sie zgadza od następnego cyklu tempke mierze bo teraz jak mam kłopoty ze zdrowiem to nie miarodajna może być.

no i hydraulików sie nie doczekałam:confused:
 
reklama
agnieszka-tez sie wlasnie ciesze i doczekac sie nie moge :-)wkleje jak juz bede miala foty bo w sumie to nie pytalam ile bedziemy czekac ale co tam wazne ze beda:tak: a Toje fotki kontroluje kontroluje:-p spoko fajna laseczka z Ciebie i fotusie sliczne:tak: a tak to u nas chorobowo ale mysle ze juz na finiszu remoncik nasz tez sie wlecze mialam zamiar isc z chlopakami na kasztanki i zrobic im pare fotek ale cos ta pogoda nie bardzo tyle ze wczoraj bylo super mam troche fot na nk praktycznie wszystkie ja robilam lub obrabialm :-p

Kasik dzięki:)
Na foteczki poczekam oczywiście :tak:
Jak możesz prześlij mi na priva jakieś swoje dane to Cię znajdę na nk jeżeli chcesz oczywiście:)
Zdrówka życzę wam także.

Resztę dziewczyn serdecznie pozdrawiam:)
 
witam wszystkie nowe koleżanki:tak:
ja do soboty słomiana wdówka, M w drodze do Chorwacji...buuuu
Mamasówka zdrówka dla Bartusia, może podpytaj lekarkę o jakiś lek:confused:kurczę nie pamiętam dokładnie ale Przemek coś koło 10 miesiąca miał z dwa dni rozwolnienie i lekarka poleciła wtedy smecte:confused:
 
witajcie
ja od rana przymusowo w domu, w nocy Przemkowi spuchła buzia od zęba który miał niedawno robiony, zwolniłam się z pracy i czekam do 8 aż będziemy mogli do dentystki jechać.Zważywszy na to, że on na samo słowo dentysta zaczyna płakać, kiepski dzień będziemy mieli,ech...
trzymajcie kciuki
 
Witajcie:happy:

Mamasówka zdrówka dla Bartusia, może podpytaj lekarkę o jakiś lek:confused:kurczę nie pamiętam dokładnie ale Przemek coś koło 10 miesiąca miał z dwa dni rozwolnienie i lekarka poleciła wtedy smecte:confused:
w nocy Przemkowi spuchła buzia od zęba który miał niedawno robiony, zwolniłam się z pracy i czekam do 8 aż będziemy mogli do dentystki jechać.Zważywszy na to, że on na samo słowo dentysta zaczyna płakać, kiepski dzień będziemy mieli,ech...

Anna trzymam kciuki, by Przemek był dzielny u dentysty:-) a co do Bartusia to dalej ma biegunkę, ale już nie taką bardzo wodnistą, ale i tak dziś albo jutro pójdę z nim jeszcze raz do lekarki:tak:
 
reklama
Do góry