reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

cześć dziewczyny
ja wpadłam tylko się przywitać, bo od rana siedze w papierach i skrobie, muszę się wyrobić póki Milenka jest w przedszkolu, bo taka ładna pogoda to na bank mi nie przepuści wyjścia
Dzisiaj wypłatka M to zamówie testy owulacyjne z allegro i pójdę na zakupy do apteki-feminatal metafolian 800, kwas foliowy itp.

A wkońcu w poniedziałek udalo mi się zaszczepić na żółtaczkę, koszt 1 dawki 50 zł, 2 mam 2 listopada, a 3 -4 kwietnia-nie wiem czy przyjmę 3 -to zależy czy będę w ciąży czy nie. Ale mówiono mi, że 2 tyg po 2 dawce mozna już śmiało działać.

Królowa Fal kciuki zaciśnięte

Anna daj znac jak Przemuś po wizycie u dentysty
 
reklama
Królowa fal - &&&&kciuki zaciśnięte , kiedy wynik????:-):-)jakieś objawy ciążowe?

Anna- oby wizyta przebiegła szybko , i żeby skutecznie pomogła.

Agatka- to nowy cykl przed Tobą:), może powinnaś zbadać progesteron czy miałaś już badany?

Agnieszko - co u Ciebie

Ja dziś po pracy najdałam sie dobrych żeczy i sie lenie:tak:
 
Kobietka co do dobrych rzeczy to ja właśnie skończyłam sałatkę ogórkowo-pomidorową i włożyłam mięsko i ziemniaczki na grilla:rofl2:
jakoś tak mało mi się wydaje, no ale dla nas dwóch nie będę pełnej michy robić:sorry:
co do dentysty to napisałam na grupie, ale:-(mam nadzieję, że tym razem pani dentystka się postarała:angry:
 
Anna- jam jam, ja zjadłam wafelki przekładane kremem autorstwa mojego M ,ale już mi w brzuchu burczy zwykle o tej porze pijałam kawke ,ale żucam już 3 dzień, i musze coś innego wymyślić, szukałam w necie objawy odstawienia kawy i moje pasują ja ulał, tzn senność, przemijające bóle głowy, znużenie, niby depresja-rozbicie, płaczliwość itd, ale ponoć góra tydzien to trwa i przechodzi , bo już sie bałam ,że depresje mam jakąś jesienną.
 
Kobietka22- tak, nareszcie nowy cykl. mam nadzieję, że będzie krótszy niż 60 dni....:) Nie nie miałam tego badania muszę się na nie wybrać:) Co do tej kawy, to jestem w szoku, że aż tyle objawów jest przy odstawieniu kawy, trzymam kciuki, żeby szybko ustąpiły.
Anna25 - miam miam pyszności przygotowałaś:) ja właśnie zjadłam obiad, jedyne na co miałam dziś siłę, to zrobienie obiadku:)
 
Agnieszka no wkońcu udało mi się załatwić sprawę ze szczepieniem:-) Staranka coraz bliżej, więc mus

Kobietka22 ja porzuciłam kawe dosyć dawno temu-czasem jakąs rozpuszczalną walnę, ale też miałam zespół odstawienny aż w szoku byłam:szok: Zastąpiłam kawę zbożówką inką-napewno zdrowiej;-)
 
Mikusia- też miałaś takie dziwne wahania nastrojów?Ja myślałam ,że oszaleje jak papierosy żucałam i myślałam ,że z kawą nie będzie tak źle ,a tu masz ,ale jaki apetycik mam:-p i dobrze , bo schudłam ostatnio.

Agatko- to zrób sobie badanka progesteron sie robi w 21-22 dniu cyklu licząc od @ i wtedy wychodzi czy jest dobry czy nie ,a jak za niski to luteine sie bierze i powinna po tym @ przyjść bo luteina to nic innego jak progesteron , i przy zajściu w ciąze wtedy też trzeba łykać luteine ona podtrzymuje ciąże jeśli jest aż do momentu wytworzenia sie pełnego łożyska , przed staraniem lepiej zadbaj o to, nie pomyśl ,że cie strasze ,ale dziewczyny po poronieniu na wątku biorą luteine w pierwszych tygodniach aby ciąże donosić kiedy mają kiepski poziom progesteronu ja tak z dobrej woli pisze o tym.

 
reklama
Do góry