reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

no ja sobie tez malo ciuchow na allegro kupuje ale malemu, nawet cala wyprawke tam kupilam, no i duzo czesci samochodowych, jakis ******* itd



Moj popitolony na maxa maz wroci!!:-D:-D orzekl ze nie wykreci 11godzinnej pauzy i zdazy na slub.....
 
reklama
ja tez obzarta tak, ze wywalona jestem do gory brzuchem, zaraz zawalu chyba dostane:-p:-p:-p to bylo bardzo zleeeeee:-p;-)

dobrze, ze cos Lelek skrecilas, w niedziele do nas tu zawitasz, czy nie bedziesz w stanie kiwnac palcem by cos napisac?:-p

ja z allegro glownie ksiazki kupowalam i cala mase ozdob do stylizacji paznokcia, tanie tez byly markowe akryle ktorych uzywam

kaamaa moge sie postarac by wpasc :-D:-D:-D

ale jestem zmasarowana, trza zrzucic te kalorie:-p:-p:-p:-p
 
livastrid kochanie, ja jestem kierowca wiec na pewno jeszcze w sobote napisze bo to jest cywilny z obiadem, no wiadomo ze 4 godziny on potrwa i alkohol bedzie- ale nie dla mnie:-)


a feee! obzarciuchy:-D


kaamaa znow Ci sie chce swintuszyc? ha ha.....


u mnie nadal @ brak:szok: juz jestem wkurzona tym oczekiwaniem, a juz na pewno sie wsciekne jak jutro dostane przed ceremonia:wściekła/y:



Słuchajcie kobiety, ja w domu czasami przezywam istny hardcore.... Przynioslam dzis Milosza z kapieli i wsadzilam do lozeczka a sama zaczelam szukac pizamki. Ogladam sie i co??? Moj aniolek wystawil pisiorka przez szczeble i lał na podłoge!:wściekła/y::-D:-D:-D
 
Słuchajcie kobiety, ja w domu czasami przezywam istny hardcore.... Przynioslam dzis Milosza z kapieli i wsadzilam do lozeczka a sama zaczelam szukac pizamki. Ogladam sie i co??? Moj aniolek wystawil pisiorka przez szczeble i lał na podłoge!:wściekła/y::-D:-D:-D

hahaha, ale jazda. Pomysłowy po mamusi:-D:-D:-D:-D

Byli u nas dzisisaj znajomi więc nie było mnie na bb, ale widzę, że produkcja mała....

Posprzątałam już, bo znajomi dopiero co wyszli, M. usnął na kanapie w salonie- budzić go??? Czy egoistycznie zostawić dla siebie całe łoże w sypialni???:-p:-p:-p

Dobra mykam pod prysznic

narka szparka:-D:-D
 
Słuchajcie kobiety, ja w domu czasami przezywam istny hardcore.... Przynioslam dzis Milosza z kapieli i wsadzilam do lozeczka a sama zaczelam szukac pizamki. Ogladam sie i co??? Moj aniolek wystawil pisiorka przez szczeble i lał na podłoge!:wściekła/y::-D:-D:-D
Istny aniołek :-)

Laski, ja się chyba muszę wypisać z tego wątku. No wasze poczucie humoru jest zajebiste, bawię się tu świetnie, ale na kilka dni mnie z bb wywaliło i teraz musiałabym chyba godzinami nadrabiać, aż mnie z domu wymeldują :-) No nie jestem w stanie nadrobić tyle skrobiecie. Wymiękam :-) A jak Kaama pisze, że musi poświntuszyć to co ja mam zrobić?? No pytam się? :-) Przecież nie zostawię jej w potrzebie :-)
Szkoda tylko, że się spóźniłam, bo pewnie wszystkie już śpicie :-/
 
Witajcie dziewczyny :-)
...w końcu weekend tak się cieszę :-D

Wpadłam do was z tortem urodzinowym :tak:
Proszę się częstować :tak:
Dziś moja impreza urodzinowa,będzie hucznie i wesoło :tak:;-)
Mam jeszcze trochę rzeczy do przygotowania lecz jak tylko znajdę chwilę wolnego-zajrzę do was dziewczęta :tak:
Pozdrawiam mocno *

tort-urodzinowy-z-niebieskimi-swieczkami.gif
 
agnieszka wszystkiego najlepszego :-) sto lat :-) zycze udanej zabawy :-D
Lelek Tobie tak samo :-) baw sie dobrze na przyjeciu.
Co do tych testow, to jasne, kazde moga byc wadliwe, no ale zamowilam takie jak w aptece, tylko na allegro taniej, wiec moze nie bedzie tak zle :-)
Ja szamam sniadanko, na 13.30 do pracy do 21.30 :szok: pozniej szybko do domku, zjesc cos, przebrac sie i na imprezke :-D jutro na szczescie wolne :-)
zerknelam na liste staraczek i jestem w szoku :-) wiekszosc z nas zaczyna starania juz w przyszlym miesiacu :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agnieszka czekamy, czekamy :-)
nooo czas leci :-) mam nadzieje, ze bedziemy zachodzic w ciaze wg zyczen :-pi ze nie bedzie wiekszych problemow :-)
ja w poniedzialek powtarzam badania, a w srode lub piatek ide do ginekolog :-)
 
Do góry