reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

no wlasnie :-) dlatego poki co zamierzam sie obkupic w ubrania dla mnie :happy2: tzn. zamierzalam dzis, bo dzwonie do S. gdzie jest bo mial konczyc o 15.30, a on mi mowi, ze dzis przeciez ma do 19.00 a jutro do 15.30 ehhhh takze nici, nie mam auta to mi sie nie chce nigdzie na nogach czy busem smigac :no:
w zamian za to wypatrzylam sobie fajny sweterek na allegro i chyba sobie go zamowie :tak:
 
reklama
livastrid czyli przyspieszacie starania??? :-)

nie, ale ze mna to jak wyjdzie tak wyjdzie, ze, kaamaa napisala ze to nie watek wpadaczek tylko staraczek:-D

ta, allegro calkiem zacne, nie trzeba godzinami po sklepie chodzic, tylko, ze czasem mozna sie roznie zdziwic:-D

ja tam na jakies zakupki jutro sie szykuje, trzeba by cos kupic nowego dla dziecka, siebie i meza (dokladnie w tej kolejnosci:-D)
 
wiecie co, ja tam wole wpadaczka zostac :cool2:
racja z tym allegro, czasem mozna sie naciac ale osobiscie tego nie doswiadczylam a mam na swoim koncie ponad 70 kupionych rzeczy :happy2: ja jutro na zakupki sie nie wybiore, bo do pracy ide...ale cymbal ze mnie straszny, przeciez w pracy moge sobie cos kupic :-D
 
dwie wpadaczki :-):-D kama gdzie jestes???:-D
zamowilam sobie na allegro jeszcze testy ciazowe, jakby cos, zeby nie biegac do apteki :-) tym razem nie te najtansze :-D
 
pewnie :-) tego nigdy za wiele, sa do maja 2013 wiec spoko git :-p
co tu taka cisza w ogole dzisiaj?? znow jak mnie nie bedzie przez weekend to bedziecie naparzac :-p
 
pipki!

livastrid
, ja tez zazwyczaj na ostatnia chwile ze wsztstkim ale jeszcze nigdy az tak, koniec koncow- kumpela pozyczyla mi tez sukienke i bedzie git:-D

maron slyszalam ze niektore testy z allegro sa wadliwe i ze niektore maja mala czulosc przez co nie zawsze wykrywaja ciaze. No ale skoro zamowilas lepsze to raczej te dobre:-D


a ogolnie z allegro jestem zadowolona
 
reklama
Kama obżarta kebabem melduje się :-D:-D


Że co wpadaczki? to już na staraczki przekwalifikować się :-D:-D


Livastrid
ja też mam chyba syndrom gniazdka:-D cały czas coś na allegro dla dzieciorów lookam :-D


Lelek dobrze że kupmelka poratowała, ee tam najwyżej jakieś seksowne majteczki i pończoszki nałożyłabyś i gwiazda wieczoru :-D

Ja też allegro lubię ale nie kupuję ciuchów bo wiadomo jak to z rozmiarami jest.
 
Do góry