reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Agnieszka 100 lat! i Wszystkiego Najlepszego :-)

I udanej imprezki!


Lelek dobrze że w łóżeczku nie nasikał :-D nie zły agent :-D


A ja dzisiaj umówiłam się z koleżanką z BB idziemy razem na pizzę i piwko, więc zapowiada się fajny dzień.

Miłego Dnia :tak:
 
Hej :)
Agnieszka STO LAT :) Spełnienia wszystkich marzeń :)))

A ja mam jelitówkę, czuję się fatalnie..... Pewnie już tu dzisiaj nie zajrzę.. także miłego weekendu :)

A, Mama Stacha nie opuszczaj nas :))

Kaamaa miłego spotkania z koleżanką :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, my juś po basenie. Antek wycieńczony zajęciami padł . Mnie naszła ochota na rosół więc gotuje :)
Agnieszka baw się dobrzei świętuj na całego!!!!!
miłego dnia laseczki- tylko grzecznie :p
 
hej, wybaczcie ze tak dluuugo mnie nie bylo, ale wyprowadzka i wiele innych problemów. Podjelismy jednak z mezem decyzje ze zaczynamy starania o kolejnego bobasa i ogarnal mnie wielki strach choc tak bardzo go do tego namawialam. czy dam rAde i czy nie bedzie powtorki z programu ( ciezki porod)
 
nie wiem jeszcze jak, bo na obecną chwile brak kandydata, ale chętnie przyłączyłabym się do tego 2012 - wiem to całkowicie szalone, ale czuje taką potrzebę zobaczenia znowu fasolki na usg!!! :)
 
Witam się niedzielnie
...głowa mi dziś pęka,impreza udana,położyłam się po 3ciej szok.
Jestem mega zadowolona,dostałam cudne prezenty :-)
Najlepszy był mąż bo oprucz telefonu htc dostałam mega duże opakowanie uwaga kolejnego "kwasu foliowego" :-D
Dziś mam dużo wolnego więc posiedzę z wami i poczytam was:)

A co u was?cichutko przez weekend u nas...
 
reklama
Cześć :)

Agnieszka- super, że imprezka udana. A prezent od męża oryginalny :)

Lelek- pisz jak po Twojej imprezce :)

Marysia- witaj. Co obaw, to pewnie każda z nas je ma. Ale po to mamy forum, zeby siebie wzajemnie wspierać. Bedzie dobrze :) A i najlepszego ddla Synka z okazji miesięcznicy :))

Kaamaa- zapomniałam Ci pogratulować wygranej. Niezła kaska. Napewno się przyda. :)) Jak po spotkaniu z koleżanką z bb??

Apnoe- witaj :)

Ja po wczorajszych sensacjach jelitowych czuję się już lepiej... DObrze, ze wczoraj M. był w domu to zajął się Małym.

Lecę kończyć rosołek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry