reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

To ja jestem usprawiedliwiona.:-):-) Do 13.00 w pracy a potem byłam z Igorem na dworze
 
reklama
To i ja jestem usprawiedliwiona :-D

Byłysmy na podwórku, wiosna pełną parą :tak:

A tak poza tym to strzelilismy wczoraj 5 w totka :szok:
I ogólnie fajnie jest, czuje się trochę pijana tą wiadomością :-D
 
Livastrid za**biście fajna, 6tyś 355 zł - 10 % podatku

Szczęsiwy papierek za 6 zł :-D
lotto.jpg
 
ooo kurde :-) gratuluje :-) chyba zaczne grac :-) fajowo
mi sie dzis nudzi caly dzien, no moze nie nudzi ale sama nie wiem co z soba zrobic :-D jak S. przyjedzie z uczelni wyciagne go na zakupy ubraniowe :-p jak idzie wiosna to zawsze mam straszna ochote na kupowanie nowych rzeczy :-)
 
ja tez mam usprawiedliwienie- z rana zasuwalam na godne przyjecie tesciow, pozniej podawalam obiad trele morele i tak czas zlecial. A najlepsze jest to ze moj ojciec zwial przed nimi do mojego brata do Polkowic:-D:-D


kaamaa- super!!! gratulacje!!! ech, zebym ja chociaz 4 trafila....

maron ja tez uwielbiam zakupki ubraniowe, ale teraz przy dziecko rzadziej na takowe sie porywam- tzn jemu duuzo kupuje a sobie odmawiam na jego rzecz:-D

livastrid
e tam za wczesnie- dziajaj


dobra lece do kolezanki po narzutke atlasowa bo jutro slub a ja dopiero dzis s twierdzilam ze nie mam co nalozyc:-D
 
reklama
dobra lece do kolezanki po narzutke atlasowa bo jutro slub a ja dopiero dzis s twierdzilam ze nie mam co nalozyc:-D

no niezla jestes, nie wiem czy u Ciebie przez przypadek, ale to mi przypomina mnie, tyle, ze ja zawsze wywalone mam, zawsze na ostatnia chwile cos skrece

a z tym kupowaniem ubranek, to chyba kazda mama tak ma, sobie nie, ale dziecku tak:tak:

dzialac to ja moge za 3 tygodnie:-p:-p:-p
 
Do góry