reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witam się niedzielnie,


agnieszka
- ślę spóźnione życzenia urodzinowe :) STO LAT!!:)
kamaa - gratuluję wygranej , nam to się nigdy nawet 3 nie trafia :(, kiedyś kupiliśmy 6 kuponów i sąsiad 6 i na 12 kuponów tylko jedna 2 była, koszmar jakiś!:)
Lelek - jak imprezka? Ja lubię chodzić na wesela :)

U mnie dziś raczej smutny dzień, ale świeci słońce i buzia się uśmiecha, wierzę że będzie dobrze :)
Był tu temat wpadaczek widziałam - to Ja się przyłaczę ,bo nie wiem czy już nie dokonałam tego ;) Parę nocy temu mieliśmy taką "niespodziankę" od producenta , także cierpliwie czekam .... na coś się doczekam w końcu :)
 
reklama
czesc sloneczka,
ja tylko na chwile, wiecie, slonce wrobelki i takie tam;-)

no Agnieszka, kwas foliowy to calkiem zacny prezent :-D zdrowka i fasolki, choc spoznione:-p

marysia, wyluzuj, bo ja tez mialam straszny porod, a kolejnego bobasa to mi sie zachcialo 4 miesiace po porodzie:tak: a w ogole jak tamten byl straszny to ten moze byc juz tylko lajtowy:-D

Mama Stacha,
Ty nie zartuj:-D

wika
, cos Ty jadla?:-p:-p:-pale dobrze, ze juz przeszlo:tak:

Lelcia, co tam u Ciebie, glowa Cie boli?:-p:laugh2::-p

apnoe, witam rowniez, i zycze udanych staranek:-)

kaamaa, martolinka, maron, anastazja, juliana, Isana, natalia co tam u Was?

dzis tu u mnie mala obiadowa imprezka bez wspomagaczy i troche zajeta jestem

dobra, spadam po kojec, wpadne do Was wieczorkiem:-D
 
Cześć Babolce :-)


Agnieszka super że imprezka była przednia, a kac jest? :-D
A kwas foliowy na pewno się nie zmarnuje.


Wika dobrze że już lepiej się czujesz, jelitówka to okropne chorubsko, nigdy nie wiadomo z której strony akurat strzelisz :-D
A spotkanie jak najbardziej udane, dziękuje.


Witam nowe Staraczki!


Livastrid udanej obiadowej imprezki.


Kurcze moje dziecie przeszło dzisiaj samą siebie, wypatrzyłam jej super butki żeby już mogła chodzić po podwórku.
A ta zołza za chiny nie dała sobie nałożyć na nogę, od razu palce podkurczała :wściekła/y:
No i nie kupiliśmy :dry:
 
Hello!

Spoko, spoko, jaki kac? Nie tknelam nawet kropelki %- bylam osobistym kierowca meza :-D:-D

Na uroczystosci bylo 23 osoby, ogolnie bylo fajnie, w cywilnym poszlo szybko- kuzyn byl taki zestresowany ze caly sie trzasl a pozniej pomylil obraczki:-D:-D

jedzonko pyszne, kilka razy powywijalam(czyt. podeptalam buty mezowi) na parkiecie i do domu- bo to tylko 6 godzinne przyjecie. Panna Mloda slicznie wygladala...

A i jeszcze z urzedu do restauracji jechalam taka fura z mlodymi i tak mnie wciskalo w fotel ze malo co a bym puscila pawia:-D:-D

wika, no wspolczuje jelitowki- wczoraj wlasnie bratowa dzwonila ze cala rodzinka kibelek okupuja


agnieszka super ze impreza sie udala i ze jestes zadowolona z prezentow:-)


livastrid
milego szamania!


kaamaa ja dlatego w domu robie miarke i jade kupic buty, w sobote przed slubem pedzilam bo wczesniej maly chodzil w za malych kozakach i mu paluszki spierzchly:-( no ale spieszylam sie i nie kupilam takich jak chcialam ale za to wzielam dodatkowo wypasne trampole:-D


anastazja a co sie stalo??? no, no , przyznaj sie ze sama porobilas dziurki w gumkach:-D



maron co u Ciebie? a i tez trzymam kciuki za wizyte


apnoe witaj!


Ja chyba umre w oczekiwaniu na @:szok:
 
Lelek jeszcze nie masz???? Ciekawe, ciekawe..... może jakaś fasolinka ??

Kama a mój nie za bardzo radzi sobie na dworze w butach :(( Musze go prowadzić za rączkę, bo często gęsto się przewraca jak idzie sam...

Anastazja w takim bądź razie &&& za niespodziankę :)
 
Byłam na zakupach , zjedliśmy obiad i mi się kimnęło :-)
A teraz tak mi głowa boli że chyba zaraz połknę własny język ....
Smutasny dzień bo dzisiaj mija rok od narodzin mojego aniołka, a w nocy miałam takie wrażenie że jest ktoś w mieszkaniu , a moja kotka latała za czymś/kimś czego/kogo Ja osobiście nie widziałam, ale on z dobre 10 min biegała po mieszkaniu patrząc na sufit.

Dziurki w gumkach, hmmm jak się nie trafi niespodzianka to tak zrobię ;-)
 
reklama
...jestem...
uciekłam bo pojechałam z mężem na zakupy do kosmetycznego.
Teraz obiadek i czas dla siebie:)

kama kaca nie mam ale głowa z rana bolała chyba na zmianę pogody.
lelek fajnie że jesteś zadowolona z uroczystości:)
anastazja [*] dla Twojego aniołeczka :)

jejku ale u mnie pięknie świeci słońce a już po 16tej :tak:
 
Do góry