reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
agnieszka trzymam kciukaski za wizytke i czekamy na newsy.
Mam dzisiaj wolne i odpoczywam,juz nie pamietam kiedy w tygodniu bylam w domku....jest ekstra:-DLece zaraz na zakupki.U nas dzisiaj cieplej-chyba wiosna sie zbliza w sobote 9 C:cool2:

Udanych zakupów !!! ciesz sie wolnym dniem:tak:

Witajcie

Dziękuję dziewczyny za kciuki,przydadzą się na pewno :tak:

I ja trzymam kciuki!!!! koniecznie daj znać co i jak:-D

Antek zasnął , ja obiadek zrobiłam i czas na chwilę relaksu;-)

Co dzis pichcicie? ja zrobiłam kalafiorowa
 
Ja mialam potrawke z kurczaka, ziemniaczki i pekinke.

maron, bedzie ok, a wiesz ze ja tez co pol roku musze robic badania? raz ze jestem obciazona genetycznie to juz 1 operacje przeszlam, torbiele robia sie u mnie i na jajnikach i w piersiach, raz wlasnie zrobil sie guz. Ale poki co od 2 lat jest czysto:-)
 
masakra, takie torbiele.
Ja mialam raz na jajniku i idac na kontrole po 3 miesiacach mial mi zniknac. Zniknal a zamiast torbiela mialam dzidzi.

Ja wczoraj barszcz zrobilam. Dzis jest to samo, bo zrobilam duzo, a ze m mi sie odchudza to nic mi nie podzera. I w sumie przy okazji mam troche kwasu foliowego w lepiej przyswajalnej dla mnie formie.
 
Ja mialam potrawke z kurczaka, ziemniaczki i pekinke.

maron, bedzie ok, a wiesz ze ja tez co pol roku musze robic badania? raz ze jestem obciazona genetycznie to juz 1 operacje przeszlam, torbiele robia sie u mnie i na jajnikach i w piersiach, raz wlasnie zrobil sie guz. Ale poki co od 2 lat jest czysto:-)

to chyba nie do mnie :-)
 
A ja jutro wyrywam się na małe zakupy, muszę troszeczkę ciuszków jej pokupować, jejku jak się cieszę :-) uwielbiam takie "samotne" wypady.

Jak tam zakupy?? Igorowi tez sie garderoba kończy, bodziaki zakupiłąm na allegro, ale muszę się gdzieś obejrzeć za resztą ciuszków :)

a psychicznie to juz jestem w ciazy:-D

:)) Ja też :)

aaa...i proszę już teraz mocno 3mac kciuki za moją wizytę u ginekologa która już nie długo,mam nadzieję że przywiozę dobre wiadomości.
Mimo iż do wizyty jeszcze troszkę czasu to Ja już panikuję:(
NIe panikuj, będzie dobrze :) &&& zaciśnięte :))

a no i widzicie? chodze do tej apteki czesto a dzis znow zapomnialam o foliku:no:
Skleroza nie boli (ale nogi tak :) )


Ja oprócz brania witamin nic naraie nie robię.... jakiś czas temu robiłąm podstawowe badania krwi i moczu- były ok. Miałam odstawiać Igora od cyca, ale jakoś mi tak ciężko się za to zabrać... wiedziałam, że to bedzie trudniejszcze dla mnie niż dla niego

Phoenix- a co Ty tak późną nocną porą zagladasz dopiero do nas??

Witam wszystkie kobietki :))
 
reklama
Lelek ale zamotana jestes:-Dsuper ,ze wszystko poznikalo i niech wiecej sie nie pojawia....
sluchaj 3 tygodnie do staranek to juz zaraz:szok: u mnie jeszcze tyle czasu -juz pewnie bedziesz za polmetkiem z brzucholkiem:-)
 
Do góry