reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

cos nie moge otworzyc tej stronki co livastrid podala i nie wiem o co chodzi:no:

Glowa mnie boli, a u mnie to rzaaadkosc. Wogole to @ trwa juz 6 dzien i ani mysli mi sie skonczyc:dry:
 
reklama
Hej dziewczynki!:-)
Mój M. ma dzisiaj urodzinki (31!)- ale ten czas leci... a pamiętam jak dopiero co się poznaliśmy, byliśmy jeszcze studenciakami;-), ale te pare latek zleciało...
Aga- trzymam &&& za wizytę u gina. A to w Polsce czy tam u ciebie się zapisałaś? Bo z tego co wiem to chyba chciałaś do polskiego.

Lelek- idź jutro do apteki po folik- koniecznie!!! Przecież ty zaraz zaczynasz staranka... czym więcej tableteczek do tego czasu zdążysz wziąć tym lepiej dla dzidzi- pamiętaj!!!!

Ja jutro znowu do dentysty (w sumie czekają mnie 2 wizyty)- zawsze mam stresa i baardzo tego nielubię:no:- no ale wiem, że muszę się sprężyć i wszystko szybko pozałatwiać- może "za chwilę" zamieszka u mnie w brzuszku fasolka!?:-D:tak: Oficjalnie staranka zaczynam od nast. cyklu, ale zaraz zaczynają mi się dni płodne (przynajmniej wg kalkulatorów), więc całkiem możliwe, że coś z M. zdziałamy... (ale tak nie nastawiając się na nic, bez specjalnego starania)- bo wątpię czy wytrzymamy jeszcze prawie miesiąc...
 
Cześć Dziewczynki :-)

Agnieszka kochana kciuki mocno zaciskam!

Isana Wszystkiego Najlepszego dla M :-)

Najczęściej dzieci rodzą się jak się o nie nie staramy, więc życzę powodzenia.

Mam nadzieję że u dentysty nie będzie tak strasznie. W końcu nie taki diabeł straszny jak Go malują.


U mnie @ nadal brak nie wiem co się dzieję, i jeszcze na dodatek na udzie wylazł mi ogromny czyrak, strasznie boli, muszę iść z tym do chirurga ale niestety czasu mi brak.
 
Isana najlepszego dla M. :-)
Kaamaa co ci wyskoczyło na udzie???:szok: Chirurg:szok: To chyba coś poważnego:szok: Kobieto nie lekceważ lepiej tego!!!! Byłaś w końcu na tych zakupach dla Julki???

Lelek trzymam kciuki za Twoją pamięć co do folika:-D;-);-)

A ja czekam na M. powinien być za jakąś 1h. Ale oczy mi się już kleją więc nie wiem czy się doczekam
 
wika8 - no ja tylko w nocy mam czas, żeby spokojnie przy komputerze posiedzieć - jak Stasiu już spi ;-) A że przy okazji powinnam się uczyć [niestety w medycynie to jest tak, że do około 35rż trzeba się cały czas intensywnie uczyć, a potem ... trochę mniej intensywnie ;-)] to inna kwestia - ostatnio z nauką u mnie krucho :-D No a tak swoją drogą to ja tez dalej karmię (no i wciaz i nadal UWIELBIAM to :-)) :szok: Nie wiem jak Stasia odstawić, bo się Myszka strasznie przyzwyczaiła do karmienia o 1 w nocy.. Deadline mamy ustalony na połowę marca i już zbieram siły, żeby powiedziec wtedy stanowczo NIE ;-) W sumie z karmień w dzień zrezygnował bez problemów, ale to jedno nocne to jest taki Jego czas tulenia się do mamusi :-)
 
No właśnie miałam się CIebie pytać jak to jest u Was?? My karmimy się na noc i w nocy jak się przebudzi....
A czy Twój Staś pije mleko modyfikowane? Igor nie pije i też się boję, bo jak go odstawię, to mi dziecię całkowicie bez mleka zostanie....
 
Wika czyrak to coś w rodzaju wrzodu, chyba jutro pójdę do rodzinnej po skierowanie, o ile M dostanie wolne żeby z Julią posiedzieć.

Byłam kupiłam jej dwa śliczne sweterki, i następną zabawkę :zawstydzona/y: nigdy nie mogę się powstrzymać.

Lelek a o której mniej więcej będziesz w okolicach apteki? nastaw sobie przypomnienie w tel, mi to zawsze pomaga, a też gapa straszna jestem.

Ja karmiłam Julię 2 tyg. nie ze swojej winy zrezygnowałam, nie wiem dlaczego ale poczułam wtedy ulgę, nie miałam jakiego pędu do karmienia piersią.


E:

Wika jak będziesz przestawiać Igorka na MM to na początku mieszaj swoje mleko z modyfikowanym, z czasem coraz więcej MM a mniej Twojego, na pewno mu posmakuję.
Kurczę przy Was czuję się jak wyrodna matka :-(
 
witam wieczorem
z medycyna to jak z elektryka:blink: be, do konca zycia trzeba sie edukowac:-)

Lelek, to taka oslona ocieplajaca na chuste. Mi sie link otwiera, moze sprobuj jeszcze raz.

Gratki dla meza Isana, a Ty kaamaa zasuwaj do lekarza i zadna wyrodna matka z Ciebie

I przestancie pisac o szybszych probach bo zaraz i ja sie pokusze:-D. Tempka mi spadla dzis. A dalabym sobie lape uciac, ze owulke mialam w sobote:-pAle numer:happy2:
 
reklama
Wika czyrak to coś w rodzaju wrzodu, chyba jutro pójdę do rodzinnej po skierowanie, o ile M dostanie wolne żeby z Julią posiedzieć.

Byłam kupiłam jej dwa śliczne sweterki, i następną zabawkę :zawstydzona/y: nigdy nie mogę się powstrzymać.

Wika jak będziesz przestawiać Igorka na MM to na początku mieszaj swoje mleko z modyfikowanym, z czasem coraz więcej MM a mniej Twojego, na pewno mu posmakuję.
Kurczę przy Was czuję się jak wyrodna matka :-(

Idź, idź do tego lekarza! Ja też się nie mogę powtsrzymać przed zakupami dla Małego. Chyba wszytskie matki tak mają :)) a z Ciebie to żadna wyrodna matka- najlepsiejsia dla Julci :)))

U Igora jest problem z mlekime, bo prawdopodobnie ma skazę/ uczulenie na białko mleka krowiego. Każde próby nauczenia go picia mm kończyły się wymiotami!!!! tak więc daliśmy sobie spokój coby go już tym nie męczyć. W poniedziałek idę do alergologa. mamnadzieję, ze czegos konkretnego się dowiem

I przestancie pisac o szybszych probach bo zaraz i ja sie pokusze:-D. Tempka mi spadla dzis. A dalabym sobie lape uciac, ze owulke mialam w sobote:-pAle numer:happy2:

Ten wątek ma to do siebie, że już kilka dziewczyn przespieszyło znacznieeeeee staranka, więc kto wie, kto wie :))
 
Do góry