reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witam sie cieplo w ten mrozny dzien

Ja juz odwiozlam Miloszka probke do badania, posprzatalam, ugotowalam obiad, Milosz spi wiec mam labe;-)
a no i widzicie? chodze do tej apteki czesto a dzis znow zapomnialam o foliku:no:

i rowniez trzymam kciuki za agnieszke
 
reklama
czesc dziubki

Juliana onkolog? na pewno wszystko bedzie dobrze. Na onkologa to Ty za mloda jestes;-) Easy.

Agnieszka kciuki zacisniete. Gdy ja sie denerwuje to zawsze jest wszystko dobrze, wiec luz.

Lelek ja sobie te przypadlosc zrobilam pare lat wczesniej. He, zrozumialam wtedy sens reklamy gdzie ludzik baloniki trzymal :-D Myslalam, ze po porodzie w ogole bedzie dramat, no, ale chyba przez to, ze trafilam na nieszczescie na stol to chyba przy okazji zrobili mi cos z tym, bo tak jakos stwierdzam, ze czegos mi brak:-) Ulga to malo powiedziane. Wrzuc sobie kartke do portfela z napisem folik;-) Ble folik, na sama mysl jest mi juz niedobrze:-p


A ja dostalam list z terminem wizyty dla malej ja moja pieska radosc o tej samej godzinie co mam swoje usg :wściekła/y: Wiec m pojedzie z mala a ja pojade sobie sama. Mielismy razem pojechac ze mna bo jak widze bialy personel to naprawde chce uciekac, a tak musze sama. Na sama mysl juz sie zle czuje:zawstydzona/y:


Wiesz, Isana, jak bedziesz miala male bobo, a wkrotce to nastapi to tez z rana (jak bedzie Ci sie chcialo i bedziesz miala czas) bedziesz na forum wchodzic a nie jak teraz wieczorkiem:blink:
 
Lelek to rutynowa kontrola co 6 miesiecy,mam 2 torbiele .Poszlam na USG tak dla siebie i znalezli:wściekła/y:Bylam w ciezkim szoku ,bo nie biore tabletek hormonalnych.Moja mama tez ma ,ale ona po lekach.No coz nie ma sie co lamac tylko pilnowac i niezaniedbywac spraw zdrowotnych:-)Wlasnie mija pol roku wiec musze sprawdzic ......moze zniknely:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry