reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
juliana, pewnie wstreciuchy poszly precz:-)

wika, dobra z Ciebie mama, tyle czasu karmic. Na pewno Ci ciezej niz mi, bo ino laktatorem sie bawie i mam tego serdecznie dosyc.

martolinka, zastanawialam sie nad oslonka polarowa na chuste. Nie wiem czy to dobry pomysl, ale ja w kozuchu chodze i ciezko go zapiac tak jak kurtke. Wiec sobie bylabym rozpieta a malpka jeszcze w takim polarku

o ile uda sie przy pierwszych podejsciach:biggrin2:
, e Lelek nie badz guma, musi byc za pierwszym razem:tak:daj dobry przyklad i ciazowe fluidy reszcie:-D
 
wika, dobra z Ciebie mama, tyle czasu karmic. Na pewno Ci ciezej niz mi, bo ino laktatorem sie bawie i mam tego serdecznie dosyc.

Dzięki Livastrid :)) Uwielbiam karmić!!!! Mogłąbym to ciągnąć jeszcze, ale przez to ze karmię @@@ mam w caly świat.Ostatnio czekałam 2 tyg, zrobiłam milion testów (a ile kasy poszło w błoto!!) i teraz też rzekomo powinnam mieć koło 30-31 I @@@ i w dalszym ciągu nie mam. Więc ginka poradziłą odstawić i wtedy cykle się unormują (nigdy nie miałam z tym problemów). A ty dlaczgo ciągniesz lakatatorem??

Lelek- daj dobry przykłąd i nadzieję, że udaje się za pierwszym razem :)
 
Mala od poczatku ssac nie chciala. Zaczelo sie po porodzie, najpierw dali malej smoka zeby skumala o co chodzi w ssaniu. Potem dostalam nakladke na cyca imitujaca smoczek. Ale wiadomo, nie zawsze od razu po porodzie pokarm leci. I mala sie wkurzala i nie chciala tej nakladki ssac. Mi pokarm przyszedl dopiero w piatej dobie, jak nie pozniej, juz nie pamietam i zaczelo sie od razu potopem, no ale ta nie chciala ssac. Probowalam, probowalam ona wyla ja wylam i w koncu dalam sobie spokoj :-(. W szpitalu ze strzykawki mleko dostawala, w domu nauczylam ja butelka.

Okres dostalam od razu, cykle tez normalne w granicach bledu statystycznego sie pojawiaja. Na poczatku doilam co 3 godziny, teraz co 7, ale i tak mam dosc;-)
 
Ostatnia edycja:
Livastrid ja Antka wiaze na swoja kurtke. Syn jest w kombinezonie ,ja zakladam kutrke a pod spod krótki rekaw bo mam swojego młodego grzejniczka:tak:
 
reklama
Do góry