reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Laseczki jak mija wieczór? Ja obejrzaałam Na Wspolnej :) teraz chyba sie poloze bo jestem nie do zycia

Jest tu jakies forum zamkniete?
 
reklama
Dziewczynki dziękuję w imieniu Julki za komplementy :-)

Isana straszny z Niej łobuziak, wszędzie jej pełno. Najbardziej bawi mnie jak goni kota i krzyczy " ci ci", słodko to wygląda.

Chyba mnie z kimś pomyliłaś bo nie mam dostepu do zamkniętego :-p

No właśnie dziewczyny napiszcie coś więcej o tych badaniach.

A ja jutro wyrywam się na małe zakupy, muszę troszeczkę ciuszków jej pokupować, jejku jak się cieszę :-) uwielbiam takie "samotne" wypady.
 
na zamkniete forum trzeba byc zaproszonym:)

a wiec- z moich przygotowan to- jestem umowiona do proktologa na wizyte, do gina poje po 20tym lutego, i poki co nie biore foliku bo zawsze zapominam go kupic
a psychicznie to juz jestem w ciazy:-D
 
Dziewczynki dziękuję w imieniu Julki za komplementy :-)

Isana straszny z Niej łobuziak, wszędzie jej pełno. Najbardziej bawi mnie jak goni kota i krzyczy " ci ci", słodko to wygląda.

Chyba mnie z kimś pomyliłaś bo nie mam dostepu do zamkniętego :-p

No właśnie dziewczyny napiszcie coś więcej o tych badaniach.

A ja jutro wyrywam się na małe zakupy, muszę troszeczkę ciuszków jej pokupować, jejku jak się cieszę :-) uwielbiam takie "samotne" wypady.
Mój Franuś starszy o miesiąc ale nie woła na kota "ci ci" tylko "e e" :-) Uwielbiam kiedy rozpływa się gdy sierściuch jest w pobliżu, normalnie jak muzyka - łagodzi obyczaje :-)

Lelek, kto to proktolog? :-)
 
Aga- zauważyłam, że ty chyba masz zawsze na popołudnie do pracy? Bo przewaznie znikasz z bb po 12-tej;-) Ja pomimo tego, że pracuję w szkole, to mam taki dziwny plan, bo to szkoła dwuzmianowa i raz mam lekcje na rano a raz na popołudnie- jak dla mnie bez sensu, wolałabym normalnie wczesniej kończyć, mogłabym lepiej sobie ustawić lekcje prywatne, a tak kicha...:-:)eek:
Isana tak kochana dobrze zauważyłaś.
Ja pracuję ciągle na drugie zmiany a to dlatego że mąż pracuje na 5 do 4,synek chodzi do przedszkola na 12.30 do 5.30 a Ja do pracy ruszam na 2.Niestety nie mam możliwości pracować na rano lub na kilka zmian bo nie miałabym wtedy gdzie ulokować synka a przedszkola otwierają o 8.
Przyzwyczaiłam się do drugich zmian,da się z tym żyć:)
W tygodniu mam mało czasu na bb a jak już mam to tylko do około 11.30 angielskiego czasu:)


aaa...i proszę już teraz mocno 3mac kciuki za moją wizytę u ginekologa która już nie długo,mam nadzieję że przywiozę dobre wiadomości.
Mimo iż do wizyty jeszcze troszkę czasu to Ja już panikuję:(


Pozdrawiam was ciepło dziewczyny,uciekam spać.Dobranoc :)
 
agnieszka.kk - głowa do góry, musi byc dobrze! :-) No ale kciuki oczywiście profilaktycznie potrzymam :-D

Lelek - no niestety hemoroidy dotykają cześciej kobiet po ciąży :-( oby szybko udało się ich pozbyć! pocieszę Cię, że ja miałam jeszcze o "pietro wyżej" w upierdliwości proktologicznych problemów, bo szczelinę odbytu (brzmi strasznie, a to po prostu pęknięcie śluzówki ;-)) - no przyznam, że bolało całkiem mocno, ale postanowiłam zrobic co mogłam w swoim zakresie i "przeleczyłam się" proctoglyvenolem i na szczęście podziałało :-)
 
Isana ,sama wczoraj chcialam zadac to pytanie.Jezeli chodzi o mnie to jeszcze folika nie biore,ale musze zaczac przygotowywac sie fizycznie .Chcialabym wzmocnic miesnie brzucha i kregoslupa i bede spozywacwiecej wapnia:-)
 
Witajcie :-)
Ja tam folik lykam ze wzgledu na leki, ktorymi zwalczam ,,nauturalna antykoncepcje'' :angry: a takze wit. B6 :-) niewiadomo co moze w kazdej chwili wyskoczyc :-)
agnieszka trzymam mocno kciuki &&&&& :-)
 
reklama
agnieszka trzymam kciukaski za wizytke i czekamy na newsy.
Mam dzisiaj wolne i odpoczywam,juz nie pamietam kiedy w tygodniu bylam w domku....jest ekstra:-DLece zaraz na zakupki.U nas dzisiaj cieplej-chyba wiosna sie zbliza w sobote 9 C:cool2:
 
Do góry