reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Livastrid wiec tak. Głowka dziecka powinna byc tak wysoko , ze swobodnie mozesz pocałowac w czółko.Córa jest za nisko. Chciałabym zebys zrobiła zdjecie od przodu- nie widze jak nózki sa ulozone(tzn.czy panel jest dobrze ulozony). Prawidłowo kolanka powinny byc wyzej niz pupka :) Jedna poła chusty opada Ci z ramienia a powinna na nim lezec mozno dociagnieta :)
Nie zrazaj sie tylko praktyka czyni mistrza
 
reklama
Niedługo osiagniesz perfekcje :) poczekaj az Ci mloda kiedys zasnie w chuscie to doswiadczysz niemal matczynej ekstazy- niesmowite uczucie :)
 
hm, nie wiem czy zasnie.
Ona jak swiat widzi to nie chce spac:-) Wszystkie dzieci spia tylko ta musi miec wielkie oczy:-D Co to bedzie jak zacznie chodzic:-p
 
Ostatnia edycja:
witam i tutaj:tak:
co do chusty to się nie wypowiem, bo nie miałam takowej.
Za to powiem, że za oknem zima jak nie wiem co:dry:
mam nadzieję, że za tydzień cieplutko się zrobi bo urlopujemy się i chciałabym trochę porządków nadrobić:-p
Livastrid mój Młody też do śpiochów nigdy nie należał - i nie należy do tej pory:dry::-p:-D
 
Hej :) ja na sekundę bo byłam dzisiaj pierwszy raz w pracy po feriach...jestem zmęczonaaaaaaaaaaa

Może wieczorkiem zajrze na dłużej :)
 
Witajcie!
Livastrid- :-)śliczna ta twoja "małpka" i ja też zupelnie się na tym nie znam, ale fajnie wygląda to z tą chustą, czujesz dziecko cały czas przy sobie, to chyba bardzo zbliża... Kiedyś tylko widziałam taki program o noszeniu dzieci w chustach i było tam pokazywane jak powinno być ułożone, że to ma duże znaczenie dla maluszka i jego bezpieczeństwa. Na pewno wkrótce dojdziesz do wprawy. :tak:
Kama- twoja Julcia jest naprawdę słodka! Widziałam więcej jej zdjęć na zamkniętym... suuuper! Też bym taką chciała mieć. Ale pewnie z niej urwis, co?;-)
Aga- zauważyłam, że ty chyba masz zawsze na popołudnie do pracy? Bo przewaznie znikasz z bb po 12-tej;-) Ja pomimo tego, że pracuję w szkole, to mam taki dziwny plan, bo to szkoła dwuzmianowa i raz mam lekcje na rano a raz na popołudnie- jak dla mnie bez sensu, wolałabym normalnie wczesniej kończyć, mogłabym lepiej sobie ustawić lekcje prywatne, a tak kicha...:-:)eek:
Lelek- co tam u ciebie? Jak samopoczucie i forma (psychiczna i fizyczna) na chwilę przed starankami, bo to tuż tuż, prawda? Robisz coś już w tym kierunku? Robiłaś w ogóle jakieś badania?
Napisz proszę coś więcej na ten temat, może pisałaś ale nie pamiętam. Ja teżniedługo zaczynam!:-):-):-)
Juliana- też proszę o więcej info! Czy jakoś się przygotowujesz? Robisz badania, przyjjmujesz kwas foliowy,witaminy...itp.?
Ok, ja na razie uciekam na serial. Potem jeszcze wpadnę. Niestety z tego co widzę tosporo z was ma małe dzieci i siedzi w domu i dlatego piszecie o wczesniejszych godzinach, też bym chciała wtedy sobie z wami pogadać, ale nie mogę, zwykle dopiero wieczorkiem jak teraz. Pozdrawiam!:-)
 
reklama
Lelek- co tam u ciebie? Jak samopoczucie i forma (psychiczna i fizyczna) na chwilę przed starankami, bo to tuż tuż, prawda? Robisz coś już w tym kierunku? Robiłaś w ogóle jakieś badania?
Napisz proszę coś więcej na ten temat, może pisałaś ale nie pamiętam. Ja teżniedługo zaczynam!:-):-):-)
Opisalam to na zamknietym,w sumie moglabym jeszcze raz ale maly sie drze i musze go uspokic:-)
 
Do góry