reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Phoenix łaaał, extra sprzęcior, a cena jeszcze lepsza.

Mnie na szczęście zakup laktatora nie dotyczy.


Livastrid Świetnie wyglądacie z Myszą :-) Ja jakoś nie mogłam się przekonać do chusty, i całe szczęście Julka nie lubi być "miętoszona" na rękach.


A o to Julia na niedzielnym spacerku

SDC11067nk-1.jpg
 
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę bo zaraz lecę na nagranie to tv. Ale jak wrócę z pracy to bedę na dłużej:)
maron- Zazdroszczę słoneczka u mnie ponuro i zimno...
kaamaa100- Śliczną masz córeczkę:)
livastrid- Fajna ta chusta, zawsze się zastanawiałam czy dzieciom jest w tym wygodnie...a Tobie jak się nosi tą chustę?
Miłego dnia:)
 
kaamaa100 sliczna coreczka:-)
livastrid , heh fajne te chustowanie ale ja jakos nie umiem sie przekonac, tzn boje sie ze nie zawiaze tak jak trzeba, wiem- widzialam sa tez chusty na rzepy, ale musialby mnie ktos za leb i pokazac ze to jest proste. A przydaloby mi sie, bo jak jade do miasta to nie wszedzie wjade wozkiem, do urzedow itd.

Ja ogolnie laktatora uzywalam tylko wtedy gdy szlam do szpitala na zabiegi i odciagalam malemu zeby mial, zreszta wiele tego nie bylo, karmilam 4 miesiace pozniej pokarm znikl. Nie bylo tak ze musialam sciagac miedzy karmieniami, mialam tyle ze sie najadal
 
reklama
a Tobie jak się nosi tą chustę?

wygodnie, nawet nie myslalam, ze bede czula sie tak jakbym jej nie miala. Troche sie zmachalam zanim rozpracowalam jak mi ja najwygodniej zawiazac. Ale to naprawde fajna sprawa. Zobaczymy jak to bedzie na dlugich dystansach:-D Lelek ja po prostu otworzylam you tube i szukalam dla mnie najlepszej opcji w wiazaniu. Na rzepy to bym sie chyba bala, nom, chyba, ze sa bardzo mocne.

A co do sciagania, naprawde mam juz tego powyzej uszu. I w sumie chcialabym juz z tym skonczyc, na razie wydluzam czas pomiedzy:rolleyes2:
 
Do góry