reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Mam teraz strasznie duzo roboty, więc nie wchodze tu często i na prawdę cięzko jest za Wami nadążyć Kochane! :-D Jak macie takie bolesne @ (strasznie strasznie współczuję - raz w zyciu miałam bolesną tak na maxa i gdyby nie tramal to chyba w ogóle bym nie przezyła ;-)) to pogadajcie ze swoimi ginekologami, bo na prawdę jest cała masa skutecznych leków przeciwbólowych - po co cierpieć.. Ja z kolei mam pecha mieć straszne bóle otrzewnowe przed miesiączką :-( No ale jest to pech dlatego, że przychodzą nagle.. Trwają co prawda kilkanaście-kilkadziesiąt sekund, ale w tych chwilach to dosłownie wolałabym umrzeć (mimo że panicznie boję sie śmierci) niż znosić ten ból - jak już taki jeden mi się trafi to do wieczora co 2-3 godziny biore nospę i pomaga - tyle, ze ten pierwszy przezyć muszę bez "wspomagaczy".. My, kobiety, to jednak mamy ciężkie życie ;-) Ale chyba wolę to niz musiec codziennie golić sobie twarz :-D No i jakos nie wyobrazam sobie jakby mi między nogami miało coś dyndać ;-)
A co do laktatora - MEGA polecam Medela Swing - nowy jest drogi, ale spokojnie mozna kupic uzywany - bo (teraz juz to wiem, a jak kupowałam to tej wiedzy nie posiadałam) sam mechanizm nie ma kontaktu z mlekiem, a całą resztę można spokojnie dezynfekować w każdy z moiżliwych sposobów :-) Moja kuzynka kupiła na allegro taki używany za 190zł, ja za nowy dałam 560zł :-( Teraz, przy kolejnym brzdącu mam zamiar kupić taki: MEDELA LAKTATOR ELEKTRYCZNY FREESTYLE KURIER 0 WAW (1430541855) - Aukcje internetowe Allegro - ale sprowadzę go sobie z USA to wyjdzie mi taniej :-)
Powodzenia życzę wszystkim już testującym dziewczynom! :-)
 
reklama
Witajcie!!!
Nasz syn wstał dziś o 6 wołajac KICI KICI . kosmos :)
Myszkin spał u nas w sypialni wiec widac Antek tesknił za swym towarzyszem :)
 
Dziendoberek:-)
Isana-mysle ,ze w sierpniu zaczniemy,ale juz zaczelam jesc duzo wapnia ,zobaczymy z jakim skutkiem haha

Moj M wczoraj do mnie ,ze jakas jego znajoma ma 33 lata i dopiero zaszla w ciaze i mowi widzisz wcale nie jestes jeszcze taka stara:-pnie ma sie co martwic sa wieksze dinusie od Ciebie:szok:
 
czesc pol-dinusie, cwierc-dinusie...itd

mozna pomyslec, ze sa takie co w ciaze zachodza majac po 50 lat, wiec my przy nich to mlode i zupelne mlodziaki jestesmy:-D Dobra, nie jest zle, ale przed 30cha musze zdazyc, pewnie jak na zlosc mi sie to nie uda:-D:-D:-D

Na oddziale polozne mi mowily, ze Medela jest dobra. Ale nie zdazylam jej kupic, bo mialam natychmiastowa potrzebe szybkiego sciagania mleka i mi m szybko do apteki jechac kupic obojetnie jakiego elektryka. Stalam i ze mnie sie ciurkiem mleko lalo z dwoch stron na raz. U mnie ten, co pokazujesz Phoenix kosztuje jeszcze raz tyle co Avent i pewnie z mila checia zamowilabym sobie go tez spoza kraju, ale mi wrabia takie clo, ze mi sie odechce. Poczekam sobie z tym wydatkiem do nastepnej ciazy :-DOstatnio tak zrobilam z wkladami do kubla na pieluchy i sie zdziwilam dostajac avizo:eek:

W ogole Medela kojarzy mi sie milo z Pure Lanem:-)

A oto ja w chuscie z malpka,
Zobacz załącznik 323240

malpce po domu chodzenie sie podoba. Z dworem poczekam, bo szklanka a ja nie chce sie z dzieckiem wywalic. Zabawny taki sposob noszenia dziecka:-) Polecam, dzieki Martolinka!
 
reklama
Do góry